Yükleniyor...

Hoskinson, Cardano’nun Güncellemesi Hakkında Konuştu

Cardano, Ethereum (ETH) gibi yerleşik rakiplerini geçmek isterken güncellemelerin gecikmesiyle piyasadaki ilgiyi kaybediyor.

Hoskinson Cardanonun Guncellemesi Hakkinda Konustu

Cardano, Ethereum (ETH) gibi yerleşik rakiplerini geçmek isterken güncellemelerin gecikmesiyle piyasadaki ilgiyi kaybediyor. Cardano geciken güncellemeler sebebiyle topluluğun eleştirilerine maruz kaldı.

Cardano (ADA) blockchaini CEO’su Charles Hoskinson, ağın güncelleme gecikmesinde suçu üstlenmekten sıkıldığını söyledi.

CEO, Cardano Güncellemesi Hakkındaki Eleştirilere Yanıt Verdi

Cardano, Vasil Hard Fork’una geçmeyi beklerken ağdaki güncellemelerin gecikmesi topluluk tarafından eleştirildi.

Hoskinson attığı tweet serisinde eleştirilere yanıt verdi:

“Karar topluluk sizsiniz, sonuçta siz karar verirsiniz. Her iki tarafı da suçlamaktan ciddi anlamda bıktım. Cardano, merkezi olmayan bir yapıya sahiptir. Eninde sonunda güncellemelere ben değil, ağı yöneten insanlar karar veriyor”

CEO, Güncelleme Testleri Hakkında Bilgi Verdi

CEO Charles Hoskinson, Vasil Hard Fork’undan önce piyasaya sürülen Cardano Node 1.35.3’ü hedef alan tartışmalar hakkında konuştu. Hoskinson’a göre, bir topluluk bölümünün sayısız teste rağmen güncellemenin aceleye getirildiğini iddia etmesini tuhaf buldu. 

Hoskinson şunları söyledi:

“Söz konusu kod, topluluk da dahil olmak üzere herkes tarafından aylarca kapsamlı bir şekilde test edildi. Test ağında sorun olan kod kaldırıldı”

Hoskinson daha önce Vasil hard forkunun hatalar nedeniyle birkaç hafta erteleneceğini açıklamıştı. Son test aşamalarında olduğunu belirterek kullanıcılara daha fazla gecikme yaşanmasını beklemediğini de sözlerine ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner