Yükleniyor...

Hoskinson, Coinbase’in Cardano’yu (ADA) Listelemesi Hakkında Yorum Yaptı

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından Coinbase, Cardano'yu (ADA) her iki mobil uygulamasında da listelerken, Charles Hoskinson da ADA ve Cardano için bu önemli kilometre taşı hakkında açıklamalarda bulundu.

hoskinson ada cardano

Dünyanın en önemli kripto para borsalarından Coinbase, Cardano’yu (ADA) her iki mobil uygulamasında da listelerken, Charles Hoskinson da ADA ve Cardano için bu önemli kilometre taşı hakkında açıklamalarda bulundu.

Coinbase, Cardano’nun yerel token’ı ADA’nın artık hem iOS hem de Android uygulamalarında mevcut olduğunu tweetledi. Charles Hoskinson da Cardano blockchain’i ve topluluk için önemli olan bu dönüm noktasını yorumladı.

U.Today tarafından daha önce bildirildiği üzere, Cardano’nun ADA’sı geçen gün Coinbase Pro’da yayına girdi ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.88 dolara ulaştı (Binance’e kıyasla yüzde 30’un üzerinde bir primle işlem görüyor). ABD merkezli bu büyük kripto borsası aracılığıyla, ADA şu anda 100’den fazla ülkede 43 milyondan fazla kullanıcıya sunuluyor.

Önemli Bir Kilometre Taşı

Cardano blockchain’i de bu sırada büyümeye devam ediyor. Şu anda akıllı sözleşmeler, yerel varlıklar ve staking ekleniyor. 1 Mart’ta platformda “Mary” yükseltmesi gerçekleşmişti.

Ethereum’un kurucu ortağı ve IOHK’nın kurucusu Charles Hoskinson, Coinbase’in ADA listelemesini Cardano için bir başka önemli kilometre taşı olarak nitelendirdi çünkü bu, kripto paranın bu kadar çok sayıda kullanıcıya ilk kez sunulmasıydı.

Cardano (ADA) fiyatı yazının yazıldığı sırada 1.27 dolardı. ADA, son 24 saatte %2, son 7 günde ise %16 oranında yükseliş yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner