Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Borsaları HTC, Dev Kripto Para Borsası Binance ile Ortaklık Kurdu: Binance Phone Geliyor!

HTC, Dev Kripto Para Borsası Binance ile Ortaklık Kurdu: Binance Phone Geliyor!

ABONE OL:google-news

Hacim bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Binance DEX ve Binance Blockchain’ini destekleyen EXODUS 1’i piyasaya sürmek üzere telefon devi HTC ile birlikte çalışıyor.

Binance’ın paylaştığı bir blog yazısında, müşterilerin Binance DEX’te işlem yapmalarını ve Binance zincirinin kullanımından faydalanmalarını sağlayacak bir DLT telefonunu piyasaya sürmek için HTC ile birlikte çalıştığı bilgisi yer alıyor.

Binance, işbirliği ile HTC tarafından üretilen sınırlı sayıdaki kripto telefonunu piyasaya sürecek. Telefon, kripto cüzdanlarına ek olarak Binance Ledger’ı ve Binance’ın merkezileştirilmemiş kripto alım satım platformu otomatik olarak destekleyecek.

Akıllı telefonda Binance DEX, HTC’nin yerel kripto cüzdanı olan Zion Vault ile entegre olacak. Bu şekilde cüzdan kullanıcıları doğrudan DEX üzerinden işlem yapabilecekler. Ayrıca HTC’nin EXODUS isimli kripto telefonunun son sürümü kullanıcıların üzerinde tam ölçekli bir Bitcoin node’si çalıştırmasına izin verecek.

HTC’den Phil Chen, söz konusu işbirliğinin kripto para borsalarının kullanmanın ve onlara mobil cihazlardan erişmenin mevcut paradigmasını değiştireceğine inandığını ifade etti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar