Yükleniyor...

Huobi Borsası, Avustralya Düzenleyicisinden Onay Aldı

Kripto para borsası Huobi, Avustralya düzenleyicisinden onay aldı.

avustralya

Kripto para borsası Huobi, Avustralya düzenleyicisinden onay aldı.

Avustralya’nın mali düzenleyicisi kripto para borsası Huobi’nin ülkede faaliyet göstermesi için onay verdi. Şirket böylelikle operasyonlarını Avustralya’ya genişletme fırsatına sahip olacak.

Çin merkezli bir kripto para borsası olan Huobi, Çin’in kripto sektörüne olan katı tutumu sebebiyle operasyonlarını yurt dışına taşımak zorunda kaldı.

Huobi’ye Yeşil Işık

Avustralya İşlem Raporları ve Analiz Merkezi’nin (AUSTRAC) tarafından verilen onay, kripto para borsasının ülkede faaliyet göstermesinin önünü açtı.

Huobi, bir sonraki aşama olarak ülkede OTC hizmetleri de sunmayı planlıyor. Şirketin CFO’su Lily Zhang, konuyla ilgili olarak şunları söyledi.

“Kullanıcılarımıza profesyonel ve güvenli hizmetler sunma ilkesiyle sektörde büyüyebileceğimize inandığımızdan, güvenliği ve uyumluluğu her zaman en önemli önceliklerimizden biri haline getirdik”

Huobi, yıllar içinde ABD, Japonya, Güney Kore, Hong Kong gibi ülkelerin düzenleyicilerinden onay almayı başardı. Şirket geçtiğimiz yıl kripto dostu tutumu sebebiyle operasyonlarını Cebelitarık’a taşıdı.

Kripto para borsası, kısa bir süre önce bir başka Okyanusya ülkesi Yeni Zelanda’dan da düzenleyici onay almıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner