Yükleniyor...

Huobi Global, 7 Kripto Para Birimini Listeden Çıkardı

Huobi Global, ticaret platformunda 7 ayrı kripto para biriminin listelenmesini durdurdu.

Huobi Global 7 Kripto Para Birimini Listeden Cikardi

Huobi Global, ticaret platformunda 7 ayrı kripto para biriminin listelenmesini durdurdu.

Kripto para borsası, bu kripto para birimlerini listeden çıkarma kararının son finansal düzenlemelere ve şirketin yönetim kurallarına uymak için alındığını duyurdu.

Huobi Global, 7 Kripto Para Biriminin Listelenmesini Sonlandırdı

Huobi’nin web sitesi üzerinden yapılan duyuruda, firmanın farklı ülkelerdeki düzenlemelere uymak için 7 kripto para birimini listeden çıkarılacağı belirtildi.

Borsa, başta Monero (XMR), Decred (DCR), Firo (FIRO), Verge (XVG), Zcash (ZEC), Dash (DASH) ve Horizen (ZEN) kripto para birimlerinin alım satımını askıya alacağını açıkladı. Şirket, daha önce üstteki kripto paraların spot ve vadeli işlemlerini sonlandırmıştı. 19 Eylül’den itibaren ise ilgili kripto birimlerinin alım satımı tamamen durdurulacak.

huobi 3

Huobi duyurusunda, bu kripto para birimlerini listeden çıkarma kararının son finansal düzenlemelere ve Huobi Global Token Yönetim Kurallarının 17(16) Maddesine uymak için alındığına da yer verdi.

Huobi, geçtiğimiz günlerde yan kuruluşu Brtuomi Wordwide Limited (BWL) adına İngiltere Virjin Adaları’nın Finansal Hizmetler Komisyonundan (FSC) lisanslı bir kripto varlık borsasını işletmek için onay aldı ve kripto ile ilgili politikalarına yön vermeye devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner