Yükleniyor...

Huobi Group’a İngiliz Virgin Adaları’ndan Onay

Huobi Group, İngiliz Virgin Adaları'nda lisanslı kripto varlık borsası işletmek için onay aldı.

Huobi Groupa Ingiliz Virgin Adalarindan Onay

Huobi Group, İngiliz Virgin Adaları’nda lisanslı kripto varlık borsası işletmek için onay aldı.

Ülkeler, kripto sektörü için yaptığı olumlu düzenlemeler ile şirketleri kendine çekiyor. Faaliyetlerini dışarıya açmak isteyen şirketler ise avantajlı durumdan faydalanarak yeni pazarlara yelken açıyor. Huobi de kripto benimsenmesi yüksek olan İngiliz Virgin Adaları‘nda borsa işletmek için onay aldı.

Huobi Grup, Kripto Borsası İşletmek İçin Onay Aldı

Huobi, yan kuruluşu Brtuomi Wordwide Limited (BWL) adına İngiltere Virjin Adaları’nın Finansal Hizmetler Komisyonundan (FSC), lisanslı bir kripto varlık borsasını işletmek için onay aldığını duyurdu.

Huobi’nin Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, BWL’nin, tüm koşulları yerine getirdikten sonra, hem profesyonel hem de perakende yatırımcılar için kurumsal düzeyde bir sanal varlık ticaret platformu işletmek için BVI lisanslı ilk Dijital Varlık Ticaret Platformu Operatörü olacağı belirtiliyor.

Huobi Group CFO’su Lily Zhang, konu ile ilgili şunları söyledi:

“Bu dönüm noktası niteliğindeki onay, Huobi’yi İngiliz Virgin Adaları’ndaki kurumsal düzeyde türev ürünler için ilk lisanslı dijital varlık borsası yapıyor. Bu, küresel kripto para birimi endüstrisindeki deneyimimizin, profesyonel bilgimizin ve geçmiş performansımızın bir kanıtıdır.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner