Huobi'nin İşlem Hacmi Yüzde 100 Arttı • Coinkolik
Yükleniyor...

Huobi’nin İşlem Hacmi Yüzde 100 Arttı

Dev kripto para borsalarından Huobi, 2018'deki işlem hacminin 2017 yılına kıyasla yüzde 100 arttığını açıkladı.

Huobi İşlem Hacmi

Dev kripto para borsalarından Huobi, 2018’deki işlem hacminin 2017 yılına kıyasla yüzde 100 arttığını açıkladı. Singapur merkezli şirketin CEO’su Leon Li, 2018’in başında 400 olan çalışan sayısı 2019’da 1.300’den fazla kişiye çıkardıklarını söyledi. Li, 12 ülke ve bölgede 15 ofisle hizmet verdiklerini dile getirdi.

En Çok İşlem Gören OTC Piyasalarından Biri

Huobi, tezgah üstü piyasasının (OTC) alım satım işlemleri bakımından dünya çapında en çok işlem gören OTC piyasalarından biri haline geldiği bildirdi. Yeni başlatılan hizmet Huobi Cloud ise altı ayda 100’den fazla ortaklık kurdu. Temmuz 2018’de başlatılan Huobi Cloud, genel olarak kullanıcıları OTC ve dijital varlık borsaları kurmaları için kendi dijital varlık hizmetlerini oluşturmalarına izin veren bir platform.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirket ayrıca ABD, Japonya ve Güney Kore gibi kilit pazarlardaki ilerlemesiyle ilgili detaylar paylaştı. ABD’de Huobi’yi HBUS’tan Huobi.com’a yakın zamanda yeniden markalaştırılan stratejik ortağı Mali Suçlar İdaresi Ağı’ndan Para Hizmetleri Ticareti (MSB) lisansı aldı. Şirket, 5 Şubat’ta fiat’tan kripto paraya ticaret hizmetlerini başlattı. Huobi, Japonya’da BitTrade’in verdiği ilk 17 kripto lisansından birini edindiği bildirildi. Kripto para borsası aynı zamanda Avrupa’da uyumlu Blockchain varlık ticareti sağlamak için Cebelitarık’tan bir Dağıtılmış Defter Teknolojisi (DLT) lisansı aldığını söylüyor. Aralık ayında, 2018’de Huobi’nin kripto para piyasasındaki krizinin ortasında birçok personelini işten çıkarma planlarının bulunduğu öne sürülmüştü. Ancak şirket, ana faaliyet alanı ve gelişmekte olan pazarlar için kadrosunu koruyacağını açıklayarak söylentilere nokta koymuş oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x