Yükleniyor...
Sponsored

Huobi, Küresel Danışma Kurulu Üyelerini Duyurdu

Kripto para borsası Huobi, hisse satışının ardından çıkan dedikodular eşliğinde küresel danışma kurulu üyelerini duyurdu.

Huobi Kuresel Danisma Kurulu Uyelerini Duyurdu

Kripto para borsası Huobi, hisse satışının ardından çıkan dedikodular eşliğinde küresel danışma kurulu üyelerini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde Huobi, büyüme ve gelişme planları kapsamında hisse satışı gerçekleştirmişti. Sadece ana hisselerini satan borsa, gelen kaynakları operasyonlara harcayacağını duyurmuştu. Hisselerin satışındaki yer alan iddialar arasında, Justin Sun tarafından alım yapıldığı iddia edildi. Tüm bu açıklama ve iddiaların arasında kripto borsası, danışma kurulu üyelerini açıkladı.

Justin Sun İlk Huobi Danışma Kurulu Üyesi Oldu

Huobi borsasının hisse satışıyla ilgili çıkan iddialar arasında, About Capital’in alımında Justin Sun’un parmağı olduğu ortaya atıldı. İddialara göre Sun, popüler borsanın hissedarı olmak için arka planda çalışma yürüttü.

Ancak resmi kanallardan bu iddialara yönelik henüz bir açıklama gelmese de borsa tarafından yeni bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruya göre, borsanın küresel çalışmaları kapsamında danışma kurulu inşa edildi. Borsa sosyal medya paylaşımıyla, danışma kurulunun ilk üyelerini duyurdu.

Popüler kripto borsası, küresel ölçekte büyümek amacıyla yeni operasyonlara başladı. Hisse satışının ardından, güçlü isimlerden oluşturduğu kurulunu da duyurdu. Huobi’ye göre, bu kurul küresel genişlemenin başarısı açısından önemli bir yere sahip.

Hisse satışında parmağı olduğu öne sürülen Tron kurucusu Justin Sun, danışma kurulunun ilk üyesi oldu. Sun yaptığı sosyal medya paylaşımında, bu pozisyona seçildiği için mutluluk duyduğunu dile getirdi. Huobi’nin gelişmesi ve genişlemesi için çalışmalar yürütecek kurulda şu isimler de yer alıyor;

1- About Capital CEO’su Ted Chen
2- Huobi Global kurucu ortağı Du Jun
3- Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Başkan Yardımcısı Wang Yang
4- Valkyrie Investments CEO’su Leah Wald


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x