Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Huobi, Stable Coin Çözümü HUSD İşlemlerini Başlattı!

Huobi, Stable Coin Çözümü HUSD İşlemlerini Başlattı!

ABONE OL:google-news

Singapur merkezli kripto para borsası Huobi, bir tür Stable Coin olan ve HUSD olarak adlandırdığı çözümünün işlemlerini başlattığını duyurdu.

HUSD olarak bilinen proje, yatırımcıların halihazırda borsada listelenen dört ABD doları destekli Stable Coin’lerle etkileşimde bulunabilmeleri için kullanabilecekleri bir tür Stable Coin.

Özellikle Huobi, Paxos Standard’ı (PAX), Tether USD’yi (TUSD), USD Coin‘i (USDC) ve Gemini Dollars’ı (GUSD) kabul edecek ve saklayacak. Kullanıcılar bu dört Stable Coin’i HUSD olarak borsa cüzdanlarında saklayabilecek. Böylece HUSD, bir tür toplayıcı olarak denge sağlayacak.

HUSD ayrıca diğer kripto para birimlerine karşı da kullanılabilecek; Stable Coin Tether (USDT), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH). Projeyle ilgili olarak yorum yapan Huobi, gelecekteki diğer Stable Coin’leri kapsayacak şekilde projenin genişletilebileceğini söyledi.

Huobi, OKEx’in benzer bir hamlesini takip ederek bu hafta başında yukarıda açıklanan dört USD destekli Stable Coin işlemlerinin başlatıldığını duyurmuş oldu. Şu anda Huobi, günlük işlem hacmi ile küresel çapta üçüncü büyük kripto borsası ve günlük yaklaşık 450 milyon dolarlık işlem hacmini görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar