Yükleniyor...

Huobi, Stable Coin Çözümü HUSD İşlemlerini Başlattı!

Singapur merkezli kripto para borsası Huobi, bir tür Stable Coin olan ve HUSD olarak adlandırdığı çözümünün işlemlerini başlattığını duyurdu.

Stable Coin HUSD

Singapur merkezli kripto para borsası Huobi, bir tür Stable Coin olan ve HUSD olarak adlandırdığı çözümünün işlemlerini başlattığını duyurdu.

HUSD olarak bilinen proje, yatırımcıların halihazırda borsada listelenen dört ABD doları destekli Stable Coin’lerle etkileşimde bulunabilmeleri için kullanabilecekleri bir tür Stable Coin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Özellikle Huobi, Paxos Standard’ı (PAX), Tether USD’yi (TUSD), USD Coin’i (USDC) ve Gemini Dollars’ı (GUSD) kabul edecek ve saklayacak. Kullanıcılar bu dört Stable Coin’i HUSD olarak borsa cüzdanlarında saklayabilecek. Böylece HUSD, bir tür toplayıcı olarak denge sağlayacak.

HUSD ayrıca diğer kripto para birimlerine karşı da kullanılabilecek; Stable Coin Tether (USDT), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH). Projeyle ilgili olarak yorum yapan Huobi, gelecekteki diğer Stable Coin’leri kapsayacak şekilde projenin genişletilebileceğini söyledi.

Huobi, OKEx’in benzer bir hamlesini takip ederek bu hafta başında yukarıda açıklanan dört USD destekli Stable Coin işlemlerinin başlatıldığını duyurmuş oldu. Şu anda Huobi, günlük işlem hacmi ile küresel çapta üçüncü büyük kripto borsası ve günlük yaklaşık 450 milyon dolarlık işlem hacmini görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x