Yükleniyor...

Huobi Tech, Farklı Bir İsimle Yeniden Markalaşmak İstiyor

Hong Kong merkezli Huobi Technology Holdings, güvenilir bir imaj için yeniden markalaşmak istiyor.

Huobi Tech Farkli Bir Isimle Yeniden Markalasmak Istiyor

Hong Kong merkezli Huobi Technology Holdings, güvenilir bir imaj için yeniden markalaşmak istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ünlü kripto para sağlayıcısı Huobi Technology Holdings, şirketin güvenilirlik ve yenilik kazanması için yeniden markalaşması gerektiğini belirtti. Kurumsal kimlik imajını iyileştireceğine inanan Hong Kong merkezli kuruluş, son zamanlarda yaşanılan kripto paraların düşüşlerinden ve yoğun geçen hukuksal süreçlerden sonra, farklı bir yol çizme zamanının geldiğine inandığını belirtti.

Huobi Global Farkli Bir Isimle Yeniden Markalasmak Istiyor

Huobi Technology, İsim Değişikliği Gerçekleştirecek

Şirket yaptığı açıklamalarda, elinde tuttuğu hisse senetlerinin yüzde 60‘ını satmak istediğini belirtti. Yaklaşık olarak 3 milyar dolar değerinde olan bu hisse senetlerini, daha önce TRON ve FTX şirketlerine pazarlamıştı. Ancak hiçbir şirket, Huobi’nin elinden çıkarmak istediği hisselere teklif vermek istemedi. Çin, yaşanılan kripto yasaklamaları, hukuksal süreçler ve yatırımcıların ayı piyasasından sıkılmış olması nedeniyle, ilgi çeken bir yatırım ülkesi olmaktan çıktı. Bunu bilen büyük şirketler, yatırım yapmaktan çekindi.

Beklediği satışı gerçekleştiremeyen Huobi Tech, markanın imajını düzenlemek için isim değişikliği talep edecek. Huobi Technology Holdings, yeni isminin New Huo Technology Holdings Limited olmasını istiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x