Yükleniyor...

Huobi ve Solaris’in Banka Kartı Piyasaya Sürülüyor

Kripto para borsası Huobi, finansal hizmetler sağlayıcısı olan Solaris ile ortaklığını duyurdu.

Huobi ve Solarisin Banka Karti Piyasaya Suruluyor

Kripto para borsası Huobi, finansal hizmetler sağlayıcısı olan Solaris ile ortaklığını duyurdu.

Kripto sektörü, dijital ve fiat para birimleri arasındaki boşluğu doldurmak birçok eski finans kurumu için bir öncelik haline geldi. Kripto para hala tüm ülkelerde resmi olarak bir para birimi veya ödeme aracı olarak tanınmıyor. Ancak küresel ekonomide kripto parayı kullanan ülkeler ve uygulamalar çoğalıyor. Eğer El Salvador’da değilseniz ve Bitcoin ile ödeme yapamıyorsanız, Huobi’nin Solaris ve Visa Card anlaşmasında olduğu gibi iş birliklerine ihtiyaç duyuluyor.

Huobi ve Solaris, Banka Kartını Avrupa’da Kullanıma Açacak

Visa destekli banka kartı, Avrupa Ekonomik Alanı’ndaki Huobi kullanıcılarının dünya genelindeki satış noktası istasyonlarında kripto hesaplarından ödeme yapmalarına olanak tanıyacak.

Visa tarafından onaylanan program, Huobi kullanıcılarının dijital varlıklarını satış noktasında küresel olarak kullanmalarına olanak tanıyor. Avrupa Ekonomik Alanı’nda (EEA) ikamet eden kullanıcılar, 2023’ün ikinci çeyreğinden itibaren karta erişebilecek. EEA, 27 Avrupa Birliği (AB) üye ülkesinin yanı sıra İzlanda, Lihtenştayn ve Norveç’i de kapsıyor.

Huobi Visa Card Anlasmasini Duyurdu

Solaris’in baş strateji sorumlusu Andrea Ramoino, ortaklıkla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Bu, EEA bölgesindeki ve ötesindeki kullanıcılara daha fazla ödeme seçeneği sunmak için ileriye baktığımızda ortaklığımızın sadece ilk adımı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x