Yükleniyor...

Huobi, Yeni Marka Stratejisini Paylaştı

Huobi Global, isim değişme ve küresel genişleme yol haritasını ortaya koyarak yeni marka stratejisini başlattı.

Huobi Yeni Marka Stratejisini Paylasti

Huobi Global, isim değişme ve küresel genişleme yol haritasını ortaya koyarak yeni marka stratejisini başlattı.

Huobi Global’in yeni danışma kurulu üyesi Justin Sun, bu ayın başında şirketin genel merkezini Karayipler’e taşımayı planladığını söylemişti. Genişleme planlarının sinyali o günden verildi. Huobi, isim değişikliğiyle birlikte küresel genişlemesinin bir parçası olarak, Karayip bölgesinde bir hizmet alanı oluşturacak.

Huobi, Yol Haritasını Açıkladı

Önde gelen sanal varlık borsası Huobi Global, kısa bir süre önce platformun yenilenen marka stratejisini açıkladı.

Houbi Global, şirketin “Huobi” olarak yeniden markalanacağını duyurdu. Ayrıca, About Capital Buyout Fund tarafından geçen ay satın alınmasının ardından küresel genişleme yol haritasını paylaştı.

huobi NFT pazar yeri

Marka yenilemesinden sonra Huobi, markasını güçlendirmek için çalışacak ve HT’nin önemli stratejik özelliklerine tam anlamıyla yer verecek. İkincisi, iş stratejisinin merkezinde yer alan Huobi, listelemeler için HT oylaması yoluyla pazardaki yüksek kaliteli projeleri keşfetmeye devam edecek.

Huobi, Güneydoğu Asya, Avrupa ve kullanıcı tabanı için güçlü büyüme potansiyeli sunan diğer bölgelerdeki yatırımlarını da artıracak. Genişlemesiyle birlikte ölçeğini artırmak için Huobi, stratejik birleşmeler ve satın almalar peşinde koşmayı keşfedecek. Ayrıca, blockchain ve sanal varlıklarda birinci sınıf yetenekleri işe almaya odaklanacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x