Yükleniyor...

Huobi’de Neler Oluyor? Borsa FUD Saldırısına Uğruyor!

Kripto para borsası Huobi, personel çıkarttığı ve şirket içi iletişimleri kapattığı yönündeki söylentiler nedeniyle zor günler geçiriyor.

Huobide Neler Oluyor Borsa FUD Saldirisina Ugruyor

Kripto para borsası Huobi, personel çıkarttığı ve şirket içi iletişimleri kapattığı yönündeki söylentiler nedeniyle zor günler geçiriyor.

Kripto endüstrisinin zorlu süreçlerinden biri de FUD ortamları oluyor. Birçok kripto projesi, uğradığı FUD saldırılarıyla mücadele etmek için yoğun mesai harcıyor. Ayı piyasasının etkisiyle kripto topluluğu, yaşanabilecek tüm kötü olayların üzerinde duruyor. Bu etkilerin arasında kalan Huobi, son zamanlarda ortaya atılan personel çıkarma ve şirket içi iletişimleri kapattığı yönündeki FUD dalgasıyla mücadele ediyor.

Huobi Danışmanı Justin Sun, Sözde İflas Söylentilerine Değindi

Kripto para borsası Huobi, birkaç söylentilere dayandırılan iflas iddialarıyla gündemde yer edindi. Bu söylentiler, borsanın personelleri çıkardığı ve iç operasyonları kapatmaya başladığı yönünde oldu. Ancak, Huobi danışmanları tüm bu söylentileri hızlı bir şekilde yalanladı.

Diğer taraftan Huobi danışmanı Justin Sun, sosyal medya platformu Twitter üzerinden bu gündeme değindi. İflas söylentilerine değinen Sun, Huobi‘nin ticari faaliyetlerinin verimli olduğunu ve kullanıcı varlıklarının güvenliğinin her zaman korunduğunu belirtti.

Sun, işten çıkmak isteyen Huobi çalışanlarının yasal taleplerinine saygı duyacağını da sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x