Yükleniyor...

Hut 8 CEO’su Kripto Madenciliği Açısından Piyasayı Yorumladı

Hut 8 CEO'su Jaime Leverton, kripto para piyasaları ile kripto madenciliği sektörü arasındaki bağlantıya dair görüşlerini belirtti.

madencilik

Hut 8 CEO’su Jaime Leverton, kripto para piyasaları ile kripto madenciliği sektörü arasındaki bağlantıya dair görüşlerini belirtti.

Kripto para piyasalarının döngüleri ile kripto madenciliği arasındaki bağlantı hakkında görüşlerini belirten Leverton, kripto madenciliğinin kripto piyasasından etkilenerek uzun zamandır devam eden volatilitesini vurguluyor.

Hut 8 CEO’su, Kripto Madenciliği ile Kripto Piyasasının Bağlantısını Vurguladı

Leverton, kripto piyasasının son aylardaki hareketliliğine değinerek ifadelerini dile getirdi. Son iki yıla özellikle dikkat çeken HUT 8 CEO’su Leverton, kripto piyasasında yaşanandan krizler sonra kripto madenciliğinin de ciddi etkilendiğini belirtti. Kripto piyasasında devam eden volatiliteye dikkat çeken Leverton, piyasadaki hareketlilik ve kripto madenciliği konusunu değerlendirdi.

Leverton, kripto piyasası ile kripto madenciliği arasındaki bağlantıyı şu şekilde dile getirdi;

“Açıkça söyleme gerekirse, kripto sektöründe yaşanan volatiliteyi hepimiz gözlemledik, özellikle kripto madenciliğinde son aylarda büyük hareketlilikler yaşandı. 2022 senesi Bitcoin (BTC) madenciliği açısından gerçekten verimli bir süreçti. Kripto piyasasının boğa döngüsünü tamamlamasıyla inanılmaz seviyelerde hash oranı gördük. BTC için fiyat ve enerji kriziyle karşı karşıya kaldık.”

Hut 8 kripto madenciliği şirketinin CEO’su Leverton, kripto para piyasalarının son yıllarında yaşanan hareketliliği göz önüne alarak piyasa ve madencilik ilişkisi üzerinde durdu. Geçtiğimiz aylarda kriptoda yaşanan krizlerin madencilik sektörünü çok büyük zarara uğrattığını belirten Leverton, kripto piyasasının durumunun kripto madenciliği açısından önemli bir koşul olduğunu sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x