Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri IBM Yöneticisinden Bitcoin için 1 Milyon Dolarlık Fiyat Tahmini

IBM Yöneticisinden Bitcoin için 1 Milyon Dolarlık Fiyat Tahmini

ABONE OL:google-news

IBM’in Blockchain ve dijital paralar başkan yardımcısı Jesse Lund, Bitcoin için ses getirecek bir fiyat tahmininde bulundu. Lund, Bitcoin fiyatının 1 milyon dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.

Fiyat tahminini Finder.com’la gerçekleştirdiği röportaj sırasında dile getiren Lund’a ayrıca Bitcoin fiyatının 31 Aralık 2019’da ne olacağı da soruldu. Lund, 31 Aralık 2019’da Bitcoin fiyatının 5.000 dolar olacağını düşündüğünü söyledi. Lund’un en ilginç çıkışı ise bir gün Bitcoin’in bir milyon dolar olacağını beklediğini söylemesi oldu.

1 Satoshi 1 Cent’e Eşdeğer Olacak

Jesse Lund bu öngörüsünün altındaki değişimlerden de söz etti. Bitcoin fiyatının 1 milyon dolar olması durumunda 1 Satoshi’nin 1 Cent’e eşdeğer olacağını belirten Lund, böyle bir değere ulaşılması halinde kripto para piyasasının toplam değerinin 20 trilyon doları aşacağını söyledi. Ona göre böylesi bir piyasa değeri kurumsal ödemeleri ve yüksek değerli ödemeleri değiştirebilir.

Röportajın devamında Lund, IBM’in Stellar (XLM) ile olan işbirliğinden ve ağın varlığının IBM’in sınır ötesi ödeme ağı Blockchain World Wire’de (BWW) kullanımından da söz etti. 2017 yılının Ekim ayında Stellar ile bir ortaklığa imza atan IBM, Blockchain World Wire’ı geçtiğimiz yılın Eylül ayında kullanıma sunmuştu. Lund, IBM’in diğer dijital varlıklarla çalışmayı düşündüğünü de açıkça ifade etti.

IBM gibi Kanada’nın en büyük kripto para borsalarından Coinsquare da Stellar tabanlı merkezi olmayan borsa StellarX’i satın olarak bu Blockchain teknolojisine ilgi gösterdiğini açıkça ortaya koymuştu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar