IBW'de Ortak Görüş: Türkiye Kripto ve Blockchain İçin Cennet • Coinkolik
Yükleniyor...

IBW’de Ortak Görüş: Türkiye Kripto ve Blockchain İçin Cennet

Coinkolik ekibi olarak katıldığımız İstanbul Blockchain Week'te, Gulfcoin, Ignite ve Metator ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajlarımızı sizler için derledik.

Coinkolik ekibi olarak katıldığımız İstanbul Blockchain Week‘te, Gulfcoin, Ignite ve Metator ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajlarımızı sizler için derledik.

İstanbul Blockchain Week, sektörün paydaşlarını bir araya getirdi. Etkinliğe katılan birçok önemli isim İstanbul’da bulunmalarından dolayı oldukça heyecanlı olduklarını dile getirdi. Etkinlik katılımcılarına kapılarını 14 Kasım’da açtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz özel röportajları izlemek için:

Gulfcoin CTO: “İstanbul Kripto İçin Cennet”

İstanbul Blockchain Week dahilinde Gulfcoin CTO’su Fahed Chemek ile gerçekleştirdiğimiz röportajda Gulfcoin’in gelecek planlarını ve Türkiye hakkındaki düşüncelerini konuştuk.

Gulfcoin CTO’su Fahed Chemek İstanbul Blockchain Week hakkında sorularımızı yanıtladı:

“Gulfcoin olarak burada bulunmamızın sebebi yeni ürünlerimizi tanıtmak. İleride piyasaya süreceğimiz ve dünya genelinde görmek istediğimiz Metaverse projemiz üzerinde çalışıyoruz. Uzun dönem hedeflerimizden biri kullanıcıların ihtiyaçları olan her şeyi sunacak bir ekosistem yaratmak. Ekip olarak Türkiye’de yer alıyoruz ve hedefimiz ürünlerimizi Türkiye’den dünyaya açmak. Türk topluluğu iyi işleri takdir ediyor. Türkiye Blockchain için cennet.”

Ignite Kurucusu: “Blockchain Sistemlerin Birarada Çalışmasına Olanak Sağlıyor”

Ignite Kurucusu Denis Fadeev İstanbul Blockchain Week kapsamında Coinkolik ekibinin sorularını yanıtladı.

Fadeev etkinlik ve Ignite hakkında şunları söyledi:

“Ignite olarak yazılımcıların fikirlerini Blockchain’e taşımalarına yardımcı olan bir platform sağlıyoruz. Yazılımcıların fikirlerini LaunchPad’lerimize taşımasına olanak sağlıyoruz. Ignite bir kripto para yayınlama platformundan çok Blockchain yayınlama platformu”

MetaTor Kurucusu: “Türkiye İçin Çok Fazla İstek Var. Metaverse’ümüzü Türkiye’de Çok Yakında Kullanıma Açacağız”

Metator kurucusu Rao Naveed Coinkolik ekibine projesi hakkında bilgi verirken, etkinliği de değerlendirdi..

Naveed etkinlik ve İstanbul hakkında şu sözleri kullandı:

“MetaTor, bir Metaverse’te her şeyi yapmanızı sağlayacak. Metaverse hakkındaki en büyük problem her geçen gün yeni bir Metaverse çıkıyor ve kullanıcılar istedikleri şeyleri üretmek için birçok farklı platform kullanmak zorunda kalıyor. MetaTor olarak biz bu sorunu gidermeyi hedefliyoruz. Herkes İstanbul’u ne zaman yayınlayacaksınız diye soruyor. Çok yakında İstanbul’u da MetaTor’a katacağız”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x