Yükleniyor...

İçerisinde 10.000 ve Üzeri ETH Bulunan Cüzdan Sayısı Yeni Bir Rekor Kırdı

Blockchain analiz şirketi Glassnode’un verileri, Ethereum’da bazı önemli gelişmelere işaret ediyor

eth rekor

Blockchain analiz şirketi Glassnode’un verileri, Ethereum’da bazı önemli gelişmelere işaret ediyor. Kısa süre önce Twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunan Glassnode’a göre 7 Ocak 2021 itibariyle içerisinde 10 bin ve üzeri ETH bulunan adreslerin sayısında büyük bir artış yaşandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İçerisinde 10 bin ve üzeri miktarda Ethereum bulunan cüzdan adreslerinin sayısı 1.097’ye yükselerek son bir yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Öte yandan Glassnode tarafından paylaşılan bir başka veriye göre bakiyesi sıfır olmayan cüzdanların sayısında da büyük bir artış yaşandı. İçerisinde ETH bulunan cüzdan adreslerinin sayısı 52 milyona ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu kırdı.

Glassnode’un paylaştığı bu veriler, Ethereum’a yatırım yapan kullanıcıların sayısındaki artışın en net göstergelerinden biri. Bitcoin’in 40 bin dolarlık fiyat seviyesini kırmasının ardından gözler en popüler ikinci kripto para Ethereum’a çevrildi. Sektörün önde gelen isimleri Bitcoin’in ardından Ethereum’da da devasa bir yükseliş yaşanabileceğine dair öngörülerini paylaştı.

Bitcoin’deki yükseliş özellikle kurumsal yatırımcıların da kripto para piyasasına yönelik iştahını arttırdı. Bu nedenle 2021 yılıyla birlikte birçok kurumsal yatırımcının ve yatırım fonunun Ethereum’a yatırım yapacağı tahmin ediliyor.

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum haberimizin hazırlandığı sırada 1.225 dolardan işlem görüyordu. Ethereum son bir yılda yaklaşık %482’lik etkileyici bir yükseliş kaydetti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x