Anasayfa Altcoinler İddialı Altcoin HBAR, ICO Fiyatının %480 Üzerine Çıktı!

İddialı Altcoin HBAR, ICO Fiyatının %480 Üzerine Çıktı!

2018’in Aralık ayından bu yana küçük şirketler ve geliştiriciler için test amaçlı sunulan Hedera Hashgraph projesinde artık sona gelindi. Ağ katılımcıları bugün itibariyle artık ağ üzerinden hesap açabilir veya Hedera Hashgrap’da merkeziyetsiz bir uygulama (dApp) oluşturabilir.

ICO satışında her bir HBAR 0,12 dolar karşılığında satıldı.Bugün Upbit, OKEx, Bittrex ve HitBTC’de listelenmeye başlayan kripto para birimi hızla yükseldi ve HBAR’da rekor fiyat, yüzde 480 oranında artışla Bittrex’te gerçekleşti. Ardından fiyat düşüşe geçti.

Halka açık ağ ile artık Hedera, sistemin HBAR tokenlerini dağıtmaya başlayacak. 1.95 milyon token daha satıcılara, danışmanlara ve diğer katılımcılara ilk gün dağıtılacak. HBAR arzı bakiyesi önümüzdeki 15 yıl boyunca ağın yönetim kurulu tarafından piyasaya sürülecek.

Hedera Hashgraph projesinin ilk token satışı geçtiğimiz yılın Ağustos ayında yapıldı. 12 kripto para borsası ve tezgah üstü piyasa (OTC) alım satım için HBAR’ı listelemeyi planlıyor. Bu borsalar ve tezgah üstü piyasalar AlgoZ, BitOoda, Bering Suları, Bittrex, Galaxy Digital, GSR, Liquid, OKEx, OKCoin, OSL, Upbit ve xFutures şeklinde.

Bir buçuk yıl boyunca geliştirilen Hedera Hashgrap, diğer dağıtık muhasebe teknolojilerinden (DLT) çeşitli şekillerde farklı olduğunu ortaya koydu. Geliştiriciler diğer kripto para projelerinden daha verimli çalıştığını öne sürerek Hedera Hashgrap’ı işletmeler ve ticaret için daha uygun hale getirdiklerini iddia ediyorlar. Spesifik olarak Hedera ağının saniyede 10.000 işlemi destekleyebileceği belirtiliyor.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları