İddialı Bitcoin Tahminine Tepki Yağdı! • Coinkolik
Yükleniyor...

İddialı Bitcoin Tahminine Tepki Yağdı!

Konu Bitcoin'in fiyatı olduğunda tahmin yürüten çok fazla sayıda analist ve yorumcu söz konusu oluyor.

Bitcoin 2

Konu Bitcoin’in fiyatı olduğunda tahmin yürüten çok fazla sayıda analist ve yorumcu söz konusu oluyor. Tam da bu noktada Twitter’daki bir kripto para yorumcusu Bitcoin fiyatıyla ilgili iddialı bir tahminde bulundu ancak bu tahmini kripto para takipçileri tarafından sert bir şekilde eleştirildi.

Twitter’da 20.000’den fazla takipçisi bulunan Bitcoin Macro, 11 Ocak’ta Bitcoin fiyatıyla ilgili iddialı bir tahminde bulundu. Kripto para yorumcusu, Bitcoin’in önümüzdeki 24 ay içerisinde 100.000 dolara çıkacağını ve en büyük kripto paranın önünde hiçbir engel olmadığını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

https://twitter.com/BTC_Macro/status/1216016891921211398

Kripto para takipçileri mevcut Bitcoin fiyatından hareketle söz konusu iddialı tahmine olumlu tepki vermedi. Hatta bu tahmininin herhangi bir dayanağının olmadığını belirterek sert bir dille eleştirdiler.

Bazı takipçiler ise fiyat tahminin iddialı olmadığını, Bitcoin Macro’nun bu tahmininde haklı çıkacağını düşünüyor. Hatta kimisine göre Bitcoin’in 100.000 doların ötesine geçmesinin kesin olduğuna inanıyor olması ise dikkatlerden kaçmadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x