Yükleniyor...

İflas Avukatı, FTX Sürecinin Uzun Süreceğini Belirtti

Avustralya merkezli Co Cordis'in ortağı ve iflas avukatı Stephen Earel, FTX yatırımcılarına varlıklarını geri ödemenin yıllar süreceğini belirtti.

Iflas Avukati FTX Surecinin Uzun Surecegini Belirtti

Avustralya merkezli Co Cordis‘in ortağı ve iflas avukatı Stephen Earel, FTX yatırımcılarına varlıklarını geri ödemenin yıllar süreceğini belirtti.

Popüler kripto para borsası FTX, iflasının ardından mağduriyet yaşatmaya devam ediyor. Birçok kurumsal ve küçük çaplı yatırımcı, şirketteki varlıklarını kurtarmak için hukuksal süreçlere başladı. ABD, tüm süreçleri anlamak ve incelemek için devreye girdi. Ancak, FTX’in Bölüm 11 iflası ve iflas koruma talebi dikkat çekti. Böyle bir durumda, yatırımcıların varlıklarını kurtarması uzun sürecek gibi görünüyor.

Avukat, FTX Davalarının Uzun Yıllar Süreceğini Düşünüyor

Kripto para borsası FTX, iflasının ardından yaklaşık 1 milyon kişiyi mağdur etti. Hukuksal süreçlere kadar uzanan bu durum, milyonlarca kullanıcının da borsadaki varlıklarının incelenmesi anlamına geliyor.

İflas avukatı Stephen Earel, fonların nasıl dağıtılacağını çözmenin sürecin yıllar almasına neden olacağını belirtti. Avukat, sınır ötesi iflas sorunları ve rekabet eden yargı yetkileriyle gelen karmaşıklıkları öne çıkardı. Küresel çapta yaşanan iflaslar ve mağduriyetler, hukuksal sürecin geniş bir yelpazede ilerlemesine yol açtı.

Earel, varlıklarını geri almak isteyen tüm yatırımcıların aynı kategoride yer aldığını aktardı. Avukata göre, kurumsal yatırımcılar veya küçük yatırımcılar arasında bir ayrım gözetilmiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x