Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Altcoin Haberleri İki Büyük Borsa Daha Spark Airdrop'u Destekleyeceğini Duyurdu

İki Büyük Borsa Daha Spark Airdrop’u Destekleyeceğini Duyurdu

ABONE OL:google-news

Ünlü kripto para ve Bitcoin borsaları Poloniex ve KuCoin, XRP’nin Spark Token airdrop‘unu destekleyeceklerini duyurdu.

Poloniex ve KuCoin’in kripto borsaları, Flare Networks snapshot ve airdrop için desteklerini açıkladı. KuCoin ve Poloniex, Binance’ten sonra açıklama yapan önemli 2 borsa oldu. Coinbase ise henüz airdrop desteğiyle ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Poloniex ve KuCoin, 12 Aralık’ta gerçekleştirilecek Spark Token airdrop’unu destekletecek. KuCoin, borsa, 12 Aralık TSİ 09.00’da para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak. Poloniex de desteğini açıkladı ancak ekip, XRP’nin yatırma ve çekme işlemlerini ne zaman askıya alacağını veya askıya alıp almayacağını henüz netleştirmedi. Ancak, takip eden günlerde güncellemeler sunacaklarına söz verdiler.

Coinbase’in Desteklemesi Muhtemel Değil

Flare Networks’teki ekip, XRP ve kripto para topluluklarına Coinbase’in henüz geri bildirim sağlamadığını bildirdi. Coinbase’in önümüzdeki ayki etkinliğe hazırlanmak için yeterli zamanı olmasının pek olası olmadığını da eklediler.

Kimler Katılım Sağladı?

XRP trader’ları ve yatırımcıları artık 12 Aralık’taki anlık görüntüye katılırken seçebilecekleri saygın kripto borsalarının bir listesine sahipler. Flare Networks web sitesine göre, aşağıdaki kripto borsaları ve platformları, XRP yatırımcılarının etkinliğe katılması için güvenli seçenekleri:

Borsalar: AltCoinTrader, AnchorUSD, Binance, bit4you, BitBay, bitbns, Bithumb, bitrue, Bitstamp, btc Markets, Celsius, Coinfield, Coinone, CoinSpot, Crypto.com, eToro, eToroX, FobleGate, GateHub, GOPAX, korbit, KuCoin , NDAX.IO, NEXO, Poloniex, Probit, Tokens.net, UpBit, Uphold, YouHodler.com, ZB.com

Cüzdanlar: Cobo Wallet, Exodus, Guarda, Ledger, XUMM, DCENT, Ellipal, Gatehub, SafePal, MetMask (prosedürü manuel olarak yürütmek isteyenler için).

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar