Yükleniyor...

İki Büyük Borsa Daha Spark Airdrop’u Destekleyeceğini Duyurdu

Ünlü kripto para ve Bitcoin borsaları Poloniex ve KuCoin, XRP’nin Spark Token airdrop'unu destekleyeceklerini duyurdu.

spark token airdrp poloneix kucoin

Ünlü kripto para ve Bitcoin borsaları Poloniex ve KuCoin, XRP’nin Spark Token airdrop’unu destekleyeceklerini duyurdu.

Poloniex ve KuCoin’in kripto borsaları, Flare Networks snapshot ve airdrop için desteklerini açıkladı. KuCoin ve Poloniex, Binance’ten sonra açıklama yapan önemli 2 borsa oldu. Coinbase ise henüz airdrop desteğiyle ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Poloniex ve KuCoin, 12 Aralık’ta gerçekleştirilecek Spark Token airdrop’unu destekletecek. KuCoin, borsa, 12 Aralık TSİ 09.00’da para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacak. Poloniex de desteğini açıkladı ancak ekip, XRP’nin yatırma ve çekme işlemlerini ne zaman askıya alacağını veya askıya alıp almayacağını henüz netleştirmedi. Ancak, takip eden günlerde güncellemeler sunacaklarına söz verdiler.

Coinbase’in Desteklemesi Muhtemel Değil

Flare Networks’teki ekip, XRP ve kripto para topluluklarına Coinbase’in henüz geri bildirim sağlamadığını bildirdi. Coinbase’in önümüzdeki ayki etkinliğe hazırlanmak için yeterli zamanı olmasının pek olası olmadığını da eklediler.

Kimler Katılım Sağladı?

XRP trader’ları ve yatırımcıları artık 12 Aralık’taki anlık görüntüye katılırken seçebilecekleri saygın kripto borsalarının bir listesine sahipler. Flare Networks web sitesine göre, aşağıdaki kripto borsaları ve platformları, XRP yatırımcılarının etkinliğe katılması için güvenli seçenekleri:

Borsalar: AltCoinTrader, AnchorUSD, Binance, bit4you, BitBay, bitbns, Bithumb, bitrue, Bitstamp, btc Markets, Celsius, Coinfield, Coinone, CoinSpot, Crypto.com, eToro, eToroX, FobleGate, GateHub, GOPAX, korbit, KuCoin , NDAX.IO, NEXO, Poloniex, Probit, Tokens.net, UpBit, Uphold, YouHodler.com, ZB.com

Cüzdanlar: Cobo Wallet, Exodus, Guarda, Ledger, XUMM, DCENT, Ellipal, Gatehub, SafePal, MetMask (prosedürü manuel olarak yürütmek isteyenler için).


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x