Yükleniyor...

İki Önemli Şirket Ödemelerde XRP Kullanacak

FXcoin, XRP’nin kullanılacağı bir ödeme denemesi yapmayı planladığını duyurdu.

iki onemli sirket odemelerde xrp kullanacak

FXcoin, XRP’nin kullanılacağı bir ödeme denemesi yapmayı planladığını duyurdu. Denemede XRP, Sumitomo Corporation’ın bir parçası olan şirketler arasındaki talepler ve borçların kapatılması için kullanılacak.

FXcoin ve Sumitomo, XRP ile Bir Deneme Yapacak

Saygın bir XRP topluluğu üyesi olan “Bank XRP” tarafından paylaşılan kaynağa göre, FXcoin ve Sumitomo Corporation, şirketler arasındaki talep ve borçları kapatmak için XRP’den yararlanacak.

Bunların arasında Sumitomo Corporation Global Metals ve Japon finans devi SBI Group da (Ripple’in Japonya’daki büyük ortağı) deneme yerleşimlerinde yer alacak.

XRP ile yapılan demo deneyi, ödemeler sırasında dijital paraların fiyat dalgalanması risklerini önleyebilecek bir mekanizma bulmayı amaçlıyor.

20 Milyon XRP Nakde Çevrildi

XRPL Monitor izleme hizmeti, bugün erken saatlerde bazı tweetler yayınlayarak, şirketi kuran eski Ripple CTO’su Jed McCaleb’in neredeyse 20 milyon XRP’yi nakde çevirdiğini gösterdi. Fonlar, her biri “tacostand” kripto cüzdanından 9 milyonun biraz üzerinde XRP taşıyan iki işlemle gönderildi.

Ayrıca iki önemli miktarda XRP transferi bildirildi. Bybit, 50 milyon XRP’yi Binance’e aktardı. 92 milyon XRP’ye gelince, bu miktar Güney Koreli borsa Bithumb cüzdanları arasında işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner