Yükleniyor...

İki Ünlü İsimden Korkutan Altcoin Yorumu!

Dün akşam itibariyle yükselişe geçen Bitcoin'in yeniden psikolojik destek seviyesi 10.

Altcoinler

Dün akşam itibariyle yükselişe geçen Bitcoin’in yeniden psikolojik destek seviyesi 10.000 doların üzerine çıktı ve kripto para piyasasının geneli yeşile büründü. Haberin hazırlandığı sırada 10.600 dolar seviyesinde işlem gören Bitcoin, bu son yükselişiyle piyasa hakimiyetini de 2017’den bu yana görülmeyen yüzde 70,5 seviyesine kadar getirdi.

Bitcoin’in bu yükselişi yatırımcılarının yüzünü güldürse de altcoin tarafında beklenen yükseliş görülmedi. Bitcoin hakimiyetinin artması sonrası altcoin’lerin neredeyse tamamı BTC paritesinde ağır kayıplar verdi.

Yaşanan bu gelişme sonrası birçok kripto para analisti altcoin’lere dönük karamsar açıklamalarda bulunmaya başladı. Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt ve RT sunucusu Max Keiser altcoin’ler için gelecekte daha kötü gelişmeler yaşanacağını görüşünde.

Max Keiser: Altcoin Yatırımcıları için Üzgünüm

Keiser, bu haftadan itibaren altcoin’lerin bir daha asla böyle bir düşüşten geri dönerek toparlanamayacağını belirtirken, altcoin yatırımcıları adına üzgün olduğunu ifade etti.

Peter Brandt: Altcoin Bağımlıları…

Tecrübeli trader Peter Brandt ise Keiser’a kıyasla daha sert bir yorumda bulundu. “Altcoin bağımlıları ne zaman Bitcoin’in gerçek ve devam eden değere sahip tek kripto para birimi olduğunu anlayacak? Kurşun altın için ne ise, altcoin’ler de Bitcoin için bu anlama geliyor” değerlendirmesinde bulundu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x