Yükleniyor...

İki Ünlü Kripto Para Analistine Göre Bitcoin 4.500 Doları Görebilir!

2019'un en düşük seviyelerine doğru düşüşe geçen Bitcoin için beklentiler iyi değil.

İki Ünlü Kripto Para Analistine Göre Bitcoin 4.500 Dolara Doğru Gidiyor

2019’un en düşük seviyelerine doğru düşüşe geçen Bitcoin için beklentiler iyi değil. İki ünlü kripto para analistine göre Bitcoin 4.500 doları görebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler kripto para analisti Willy Woo, 20 Kasım’da kripto para analisti ve trader’ı Tone Vays ile Bitcoin’in geleceği hakkında görüşlerini paylaştığı canlı bir YouTube yayını yaptı. 8.000 dolar desteğinin etrafında dolaşan Bitcoin için analistler, kısa vadede ayı piyasasının devam edeceğini ve 2018 yılında 3.100 dolar ile dibi gören Bitcoin’in yine benzer bir tablo çizeceğini belirtti.

Willy Woo ve Tone Vays’un canlı yayın sırasında 2019’un en yüksek seviyesi olan 12.800 doları gören Bitcoin’in yüzde 70 civarında bir düşüş yaşayacağını iddia etmeleri ise büyük dikkat çekti. Woo ve Vays, 2020 Mayıs’da yarılanma (halving) etkinliği öncesi Bitcoin fiyatının 4.500 dolar seviyesine düşeceği ve ardından yükselişe geçerek boğa piyasasına gireceği fikrini savunuyor.

Piyasanın uzun vade hala güçlü bir görünümde olduğunu ifade eden Woo, kısa vadede ise geri dönüş ibarelerini görmeyi bekliyor. Yarılanma etkinliğinin yaklaşmasından dolayı fiyattaki düşüşü telafi etmek için az bir zamanın kaldığını vurgulayan analist, orta seviye madencilerin büyük çoğunluğunun bir önceki kriz nedeniyle kaderlerine razı olduklarını ve piyasayı daha da zayıflatmamak adına şimdilik seslerini çıkartmadıklarını kaydetti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x