Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Stellar (XLM) İkinci En Büyük Stablecoin Stellar Ağında Kullanılabilecek

İkinci En Büyük Stablecoin Stellar Ağında Kullanılabilecek

ABONE OL:google-news

USD Coin (USDC) resmi olarak Stellar ağında başlatıldı. En büyük ikinci stablecoin ihraççısı Circle ve Stellar Development Foundation tarafından yayınlanan ortak bir basın açıklamasına göre USD Coin (USDC) şu anda Stellar ağında resmi olarak mevcut.

Dolara sabitlenmiş kripto para biriminin yeni versiyonu ilk olarak Ekim ayı ortasında duyurulmuştu. Circle CEO’su Jeremy Allaire yaptığı açıklamada, Stellar’ın “yeni nesil finansal uygulamalar” yarattığını iddia ediyor:

“Stellar, yeni nesil finansal uygulamalar oluşturan en son teknoloji ve hızla büyüyen işletme ve geliştiriciler ekosistemiyle uluslararası ödemelerin dönüştürülmesine yardımcı oluyor.”

XLM son 7 günde %30’un üzerinde yükseliş yaşadı. Stellar (XLM) ve USDC şu anda kripto sıralama sitesi CoinMarketCap‘te sırasıyla 11. ve 12. sırada yer alıyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar