Yükleniyor...

Immutable ve Polygon Labs, Web3 için İş Birliği Yapıyor

Immutable ve Polygon Labs, Web3 oyun ekosistemini genişletmek için iş birliği duyurusu yaptı.

polygon

Immutable ve Polygon Labs, Web3 oyun ekosistemini genişletmek için iş birliği duyurusu yaptı.

Immutable ve Polygon‘un stratejik ortaklığı, oyun stüdyolarını ve geliştiricileri Web3’e dahil etme sürecini basitleştirmeyi amaçlıyor.

Immutable ve Polygon Labs Web3 İçin İş Birliği Duyurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Web3 oyun geliştirme platformu Immutable, Web3 oyunlarının gelişimini hızlandırmak için Blockchain protokolü Polygon Labs ile stratejik bir ortaklık kuruyor.

polygon 4

Bir basın açıklamasına göre Immutable, platform ürünlerini Web3’te oyun stüdyoları ve geliştiricilerin katılım sürecini basitleştirmek için Polygon‘un sıfır bilgi (zk) teknolojisini kullanarak güçlendirecek. Basın açıklamasına göre bu iş birliği, işletmeler için “pazara çıkış süresini hızlandıran ve onlara son kullanıcılar için en büyük ve en likit ekosistemlerden biri olacak bir ekosisteme erişim sağlayan” bir seçenek sunmayı amaçlıyor.

Immutable’ın başkanı ve kurucu ortağı Robbie Ferguson açıklamasında şu ifadeleri kullanıldı:

“Şu anda yüzlerce oyun stüdyosuna ve milyonlarca oyuncuya hizmet veren bir numaralı Web3 oyun platformunu Polygon‘un sınıfının en iyisi zkEVM teknolojisiyle birleştirerek, Web3’ü yaygınlaştırmaya ve dijital ortama getirmeye hazır, Ethereum merkezli bir oyun ekosistemi inşa ediyoruz. Her yıl milyarlarca dolarlık dış görünüm oyuncular için hiçbir hak olmaksızın satılıyor. Bunu değiştiriyoruz, böylece oyuncular kontrolde ve mülkiyette tabidir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x