İnanılmaz Ripple (XRP) Tahmini: Kısa Vadede 28 Dolar Uzun Vadede İse... • Coinkolik
Yükleniyor...

İnanılmaz Ripple (XRP) Tahmini: Kısa Vadede 28 Dolar Uzun Vadede İse…

XRP'nin şu anki düşüş pozisyonuna ve sürekli değer kaybına rağmen, bir analist yakın gelecekte XRP'nin 28 doları bulabileceğine inanıyor XRP Tarihi Zirve Öncesi Seviyesinde Son zamanlarda 0,25 dolar olan psikolojik seviyenin altına düştükten sonra, XRP fiyatı daha da düşerek yazım zamanında 0,218 dolar seviyesine oturuyor.

inanilmaz ripple xrp tahmini kisa vadede 28 dolar uzun vadede ise

XRP’nin şu anki düşüş pozisyonuna ve sürekli değer kaybına rağmen, bir analist yakın gelecekte XRP’nin 28 doları bulabileceğine inanıyor

XRP Tarihi Zirve Öncesi Seviyesinde

Son zamanlarda 0,25 dolar olan psikolojik seviyenin altına düştükten sonra, XRP fiyatı daha da düşerek yazım zamanında 0,218 dolar seviyesine oturuyor. İlginçtir ki, XRP, 2017 sonbaharında tarihi zirveye yürüyüp neredeyse 3 dolara yükseldiği zamanki fiyat seviyesiyle aynı seviyede.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şimdi, bir kripto analisti, dijital varlığın düşüşüne işaret edenlerin çoğunluğa rağmen, XRP fiyatının önümüzdeki dönemde 28 dolara ulaşması muhtemel olduğunu öne sürüyor.

XRP Kitlesel Gelişimi

Son zamanlarda, Ripple, XRP’nin hizmetlerini genişletiyor ve bu dijital varlık için daha fazla likidite sağlıyor. Özellikle, Bitso borsalarındaki XRP likidite endeksi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bitso, Latin Amerika’nın en büyüğü ve MoneyGram’ın ortağı.

Bir başka göze çarpan gelişme olarak, XRP defter işlemlerinin son zamanlarda tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkması ve Litecoin, Bitcoin, Ethereum ve Bitcoin Cash gibi diğer defterlerin önünde rekor seviyelere ulaşmasıdır.

Ripple TransferGo’ya dayanan bir para transferi şirketi, RippleNet ve XRP’yi kullanarak Güneydoğu Asya, Afrika ve Latin Amerika’ya ödeme yapmayı planlıyor.

XRP’de Boğa Tahminleri

Kripto analisti @vajolleratzii, şu anki fiyatlara rağmen, XRP’de yükseliş beklediğini ve önümüzdeki dönemde kriptonun 28 doları bulabileceğini söyledi.

Diğer bir tahmin, üreticisinin son derece iyimser, XRP’nin uzun vadede 40.000 doları aşmasını beklediğini iddia etti.

Bitstamp’a Yaklaşık 50 Milyon XRP Gönderildi

Whale Alert’in Twitter hesabı, bilinmeyen bir cüzdandan Bitstamp borsasına aktarılan 11 milyon dolarlık XRP olduğunu bildirdi.

Tahminlerin çoğu başka bir XRP çöküşü hakkında uyarıyor. Düzenli olarak Ripple emanetinden büyük miktarda çıkarılan ve kripto borsalarına büyük miktarda gönderilen XRP’nin kripto para fiyatını düşürdüğüne inanılıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x