Yükleniyor...

İndikatörler, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple’da (XRP) Karışık Sinyaller Verdi

TradingView’in teknik indikatörler karışımı, Bitcoin, Ethereum ve XRP'nin yakın vadede nasıl bir yol izleyeceklerini dair bir bakış açısı ortaya koyuyor.

ndikatörler Bitcoin BTC Ethereum ETH ve Ripple’da XRP Karışık Sinyaller Verdi

TradingView’in teknik indikatörler karışımı, Bitcoin, Ethereum ve XRP’nin yakın vadede nasıl bir yol izleyeceklerini dair bir bakış açısı ortaya koyuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TradingView indikatörleri, yatırımcılar için sosyal ağları, kripto varlıklarının gücünü ve yörüngelerini ölçmek için hareketli ortalamalar, osilatörler ve pivotlar dahil olmak üzere çeşitli yöntemler kullanmaktadır.

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple’da (XRP) Alım-Satım Sinyalleri

Yayınlandığı sırada, Bitcoin (BTC) 1 günlük, 1 haftalık ve 1 aylık zaman dilimlerinde “satın alma” bölgesinde bulunuyor.

Buna karşılık, Ethereum (ETH), 1 günlük zaman diliminde satış bölgesinde ve 1 haftalık ve 1 aylık zaman dilimlerinde ise alım bölgesindedir.

XRP ise en kötü konumda bulunuyor. Üçüncü kripto para, 1 günlük ve 1 haftalık zaman diliminde satış bölgesinde iken ve 1 aylık zaman diliminde “güçlü satış” bölgesinde bulunuyor.

Kripto Para Analistleri Bitcoin (BTC) İçin Ne Diyor?

Kripto para trader’ı ve analisti Josh Rager, Bitcoin’in kısa vadeli tavan fiyatının 9.550 dolar olabileceğine dair işaretler gösterdiğini söyledi. Analist, BTC’nin yükseliş eğilimini sürdürmek için 9.550 doların üzerine çıkması gerektiğini sözlerine ekledi.

Ayrıca, popüler kripto para analisti olan Tone Vays, Bitcoin’in son 24 saatte 9.400 doların altına düşmesi sebebiyle BTC’nin daha düşük bir trend gösterebileceğini söyledi.