Yükleniyor...

Input Output, Cardano Düğüm Sürümünü Yayınladı

Cardano (ADA) geliştiricisi Input Output, ağda yaşanan kısa süreli düğüm kesintilerine çözüm olarak yeni bir düğüm sürümünü yayınladı.

Input Output Cardano Dugum Surumunu Yayinladi

Cardano (ADA) geliştiricisi Input Output, ağda yaşanan kısa süreli düğüm kesintilerine çözüm olarak yeni bir düğüm sürümünü yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano araştırma ve geliştirme ekibi Input Output, projenin daha iyi bir hale gelmesi için yoğun bir mesai harcıyor. Büyüyen ekosistemi ve yeni stablecoin ürünüyle öne çıkan Cardano, geçtiğimiz haftalarda yaşanan ağ kesintileriyle gündeme gelmişti. Buna karşın ekip, sorunların çözülmesini sağlayacak olan yeni bir düğüm sürümünü yayına soktu. Cardano kurucusu Charles Hoskinson, güncellemeyi Twitter üzerinden duyurdu.

Cardano, Ağ Kesintilerine Çözüm Amaçlı Düğüm Güncellemesi Yaptı

Cardano (ADA) geliştiricisi Input Output, geçtiğimiz hafta ağ düğümlerinin yüzde 50’sinin çevrimdışı olmasına yönelik çalışmalarını tamamladı. Ekip, yeni düğüm güncellemesiyle bu sorunu çözdüğünü düşünüyor.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda 1.35.5 düğümünün yayında olduğunu belirtti. Güncellemeyi paylaşan Hoskinson, bu güncellemenin bir yama olmaktan ziyade sorunları çözmeye odaklandığının altını çizdi.

Geliştiriciler, ağda yaşanan kısa süreli kesintinin nedenini henüz açıklamadı. Ancak bir geliştirici, 6 ila 8 hafta içinde bir rapor gelebileceği konusunda topluluğu bilgilendirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x