Yükleniyor...

Instagram, NFT Sanatçıları İçin Bir Etkinlik Düzenleyecek

Instagram, "İçerik Oluşturucu Haftası" açılışının bir parçası olarak, non-fungible token (NFT) yaratıcıları için bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

instagram nft

Instagram, “İçerik Oluşturucu Haftası” açılışının bir parçası olarak, non-fungible token (NFT) yaratıcıları için bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Programın 8-10 Haziran tarihleri arasında 3 gün sürmesi planlanırken, içerik oluşturuculardan Instagram ve Facebook platformlarının içeriklerinin nasıl daha iyi desteklenebileceği konusunda geri bildirim alma amacında. Etkinliğe sadece davetliler katılabilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Variety, etkinliği bildirdi ve 5000 Instagram içerik oluşturucusu için “profesyonel gelişim” serisi olarak adlandırdı. NFT sanatçısı Sean Williams, “Görsel sanatçılar için sanal bir içerik oluşturucu etkinliği ve kripto sanatı üzerine özel bir tartışma” başlıklı panel için gelen bir daveti tweetledi. Bir Instagram sözcüsü, panelin NFT odaklı bir etkinlik içereceğini doğruladı.

Williams, mesajlarında davetin “üst düzey iş danışmanlığı” talebi olduğunu ve Instagram’ın bir NFT platformu oluşturmak istediğini belirtti.

Instagram, bir NFT platformu oluşturup oluşturmayacağına dair “paylaşacak güncellemeleri olmadığını” söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x