Yükleniyor...

Inter, Formasından Kripto Firmasının Logosunu Kaldırmayı Planlıyor

Futbol kulübü Inter Milan (FC Internazionale Milano), forma sponsoru olan DigitalBits'ten ödemelerin alınamaması durumunda logolarını kaldıracağını açıkladı.

Inter Formasindan Kripto Firmasinin Logosunu Kaldirmayi Planliyor

Futbol kulübü Inter Milan (FC Internazionale Milano), forma sponsoru olan DigitalBits’ten ödemelerin alınamaması durumunda logolarını kaldıracağını açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Futbol kulüpleri ve kripto şirketlerinin sponsorluk örneklerine sıkça rastlıyoruz. Geçen yıl Premier Lig’deki 20 kulübün neredeyse tamamı alt-üst düzeyde en az bir kripto sponsoruna sahip oldu. Premier Lig şampiyonu Man City’nin OKX’le, Manchester United’ın Tezos’la, Chelsea’nin WhaleFin’le ve Socios’un altı Premier Lig kulübüyle anlaşması var. İtalya’nın büyük temsilcilerinden Inter de bu kulüpler arasında yer alıyor, ancak yeni sponsoru DigitalBits ile ortaklık sorunları yaşıyor.

Inter, Ödeme Alamazsa DigitalBits Logolarını Formasından Kaldıracak

Inter Formasindan Kripto Firmasinin Logosunu Kaldirmayi Planliyor 1

SempreInter’de yer alan habere göre, Inter, sponsorluk ödemelerini alamazsa kripto şirketi DigitalBits’in logosunu formasından kaldıracak.

Bu sezon başında DigitalBits ile sponsorluk anlaşması imzalayan Inter, sponsorluk ödemelerini alamadığını açıkladı. Anlaşmayla birlikte DigitalBits, Inter’in ana forma sponsoru oldu ancak, sponsorluk ödemesini gerçekleştirmedi. Bunun üzerine futbol kulübü, sponsorluk ödemelerinin 2023’ün Ocak ayına kadar gelmemesi durumunda formadan DigitalBits logosunu kaldıracağını duyurdu.

Inter, kripto para birimi şirketinin yerini alacak yeni bir ana sponsor arayışında, eğer bulamazlarsa; Ocak ayından itibaren bir ana sponsor olmadan veya Barcelona’nın formalarının önünde UNICEF ile oynadığı zamana benzer bir yardım kuruluşu sponsoru ile maça çıkacaklar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x