Yükleniyor...

Internet Computer Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler topluluğunda sevilen altcoin'lerden biri olan ICP'yi de vurdu.

Internet Computer ICP3

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler topluluğunda sevilen altcoin’lerden biri olan ICP’yi de vurdu. ICP, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 0,8 değer kaybetti.

Internet Computer (ICP), şu sıralar 3,65 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 461 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Internet Computer (ICP) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Internet Computer (ICP), kullanıcıların uygulamalar, web siteleri ve diğer web tabanlı hizmetler oluşturmasına olanak tanıyan bir kripto para birimi veya dijital token olarak bilinmektedir. Kripto para birimi Dfinity Vakfı tarafından oluşturulmuştur ve risk sermayesi şirketleri Andreesen Horowitz ve Polychain Capital tarafından ise desteklenmektedir.

Internet Computer (ICP) fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

ICP
ICP’nin günlük grafiği

ICP’nin anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. ICP, şu anda 3,4 dolar desteğinden tepki almış durumda. ICP tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 3,7 dolar bandına çıkartabilir.

ICPP
ICP’nin uzun vadeli fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında ICP için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi Internet Computer’ın fiyatına da olumsuz yansıyor.

ICP için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 3,96 dolar iken minimum değer ise 3,52 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 5,43 dolar iken maksimum 6,66 dolar. 2024’e baktığımızda 8 dolar ile 9,39 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. 2030’da ICP’nin tahmin edilen minimum değeri 81,9 dolar iken maksimum değeri ise 99,2 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak ICP’nin en yüksek biçilen değerinin 143,4 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner