Yükleniyor...
Sponsored

Interpol, Do Kwon için Kırmızı Bülten Yayınladı

Interpol, Terraform Labs'ın kurucu ortağı Do Kwon için kırmızı bülten yayınladı.

Interpol Do Kwon icin Kirmizi Bulten Yayinladi

Interpol, Terraform Labs’ın kurucu ortağı Do Kwon için kırmızı bülten yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Terra krizinin sorumlularından Do Kwon’un, Singapur Polis Gücü tarafından basın doğrulaması yapılarak ülkede olmadığı belirtilmişti. Singapur’un yaptığı doğrulamanın ardından, Güney Kore, yoğun bir şekilde aradığı Kwon için Interpol ile temas kurdu. Yapılan temaslarda kırmızı bülten ilan edilerek tüm dünyada aranmasını talep etti. Yeni bir gelişme olarak Interpol tarafından Güney Kore’nin talebine olumlu yanıt geldi.

Do Kwon Kırmızı Bültenle Aranıyor

Son dönemlerde yaşanılan Terra krizleri gündemde yoğun yer edindi. Tüm bu krizin başrolü Do Kwon, çeşitli suçlamalar ile Güney Kore’de aranmaya başlamıştı. Yapılan soruşturmalar ve araştırmalar neticesinde Güney Kore’de olmadığı, Singapur’a geçtiği iddia edildi, ancak bu iddiaların aksine Do Kwon’un orada da olmadığı ortaya çıkmıştı.

Sürecin devamında ise Güney Koreli yetkililer Interpol’den Do Kwon için tüm dünyada kırmızı bülten ile aranmasını talep etti. Bloomberg‘te yer alan habere göre 1 hafta sonra Interpol, Terraform Labs’ın kurucu ortağı Do Kwon için kırmızı bülten yayınladı.

Interpol’ün başlattığı kırmızı bülten, Do Kwon’un dünya çapında 195 ülkedeki üye kolluk kuvvetleri aracılığıyla aranmasına yol açacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x