Yükleniyor...

Invesco Blockchain ETF’si Londra Borsası’nda İşlem Görmeye Başladı

Financial Times, Invesco Elwood Global Blockchain ETF'sinin bugün Londra Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem görmeye başladığını bildirdi.

Londra Menkul Kıymetler Borsası Blockchain ETF

Financial Times, Invesco Elwood Global Blockchain ETF’sinin bugün Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başladığını bildirdi.

ETF ile madencilik çipi üreticisi Taiwan Semiconductor Manufacturing gibi Blockchain ile ilgili şirketlere yatırım yapılabilecek. ETF, toplamda 46 firmaya yatırım yapmayı planlıyor. ETF bunları seçmek için Elwood Asset Management’ın tescilli puanlama sistemini kullanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Elwood CEO’su Bin Ren, “Özellikle finansal hizmetler şirketleri tarafından kullanılan teknolojiyi görmeye başlıyoruz, ancak çok çeşitli endüstrilerde Blockchain teknolojisinin daha iyi uygulanmasını bekliyoruz.” dedi.

Invesco’nun Avrupa’daki ETF hisse senedi ürün yönetimi başkanı Chris Mellor, Blockchain şirketlerinin hisse fiyatlarının genellikle teknolojinin geliri artırma potansiyelini yansıtmadığı görüşünde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner