Yükleniyor...

İşte, 2023 Yılında Öne Çıkabilecek Yedi Altcoin (Sponsorlu)

Yüksek getiri sağlayacak doğru kripto yatırımını bulmak, metaverse projelerine para yatıran herkesin iştahını kabartıyor.

metacade3

Yüksek getiri sağlayacak doğru kripto yatırımını bulmak, metaverse projelerine para yatıran herkesin iştahını kabartıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ayı piyasası koşullarının 2022’den 2023’e sarkması nedeniyle fiyatlar evrensel olarak düşük seviyelerde seyrederken, kripto piyasasındaki koşullar gevşedikçe çok hızlı bir şekilde büyük getiriler elde etme potansiyeli daha da belirgin hale geliyor.

İşte 2023’te yatırımlarını 10 katına çıkarma fırsatı arayanlar için bu yıl satın alınabilecek en iyi 7 altcoin:

  1. Metacade (MCADE)
  2. Monero (XMR)
  3. Polygon (MATIC)
  4. Chain Link (LINK)
  5. Binance Coin (BNB)
  6. Dogecoin (DOGE)
  7. LTO Network (LTO)

Metacade (MCADE) – 2023’te Öne Çıkan Altcoin’lerden

Metacade, presale etkinliği sırasında ciddi bir ilgi gördü ve şu anda 2023’te satın alınacak en iyi altcoin olarak kabul ediliyor. Kısa süre önce 0,008 dolardan piyasaya sürüldükten sonra, presale aşamaları hızla tükenerek ilk 10 haftada 5 milyon dolar yatırım aldı. O zamandan bu yana, binlerce yatırımcıların bu heyecan verici yeni GameFi projesine akın etmesiyle toplam yatırım $9.9m‘a kadar çıktı.

Metacade, kendisini rakiplerinden ayırmayı amaçlayan, sektöre yenilikçi ve öncü bir yaklaşım getiren, topluluk tabanlı bir “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) platformudur. Çoğu P2E platformu tek bir oyun deneyimine odaklanırken, Metacade platformda herkese hitap eden bir şeyler olmasını sağlamak için klasik ve modern oyunlarla dolu en büyük P2E oyun salonunu kuruyor.

Metacade, kendisini rakiplerinden ayırmayı amaçlayan, sektöre yenilikçi ve öncü bir yaklaşım getiren, topluluk tabanlı bir “kazanmak için oyna” (P2E:Play-to-earn) platformudur. Çoğu P2E platformu tek bir oyun deneyimine odaklanırken, Metacade platformda herkese hitap eden bir şeyler olmasını sağlamak için klasik ve modern oyunlarla dolu en büyük P2E oyun salonunu kuruyor.

Klasik 1’e 1 düellolarda arkadaşlarını yenmek isteyen sıradan oyunculardan tecrübeli turnuva oyuncularına kadar her kesimden oyuncuyu çekmek için tasarlanan platformda, her MCADE token sahibinin geleneksel P2E altyapısından uzakta kazanç elde etmek için birden fazla fırsatı bulunuyor. İster oyun incelemesi ister canlı sohbet olsun, merkezde sosyal içerik yayınlayanlar için her türlü teşvik mevcuttur. Her etkileşim, kullanıcılara bir kripto ödülü kazanma fırsatı verir.

Aynı zamanda platform, kendi bünyesindeki yenilikleri teşvik etmek, platformu geliştirmek ve GameFi gelişimini yeni zirvelere taşımak için tasarlanan çığır açan Metagrants programı ile kendisini Web3 oyun dünyasının ön saflarına taşımayı amaçlıyor. Geliştiriciler, Metacade’e özel yeni oyunlar geliştirirken finansman desteği almak için başvuruda bulunuyor. Topluluk, oynamak istedikleri oyunlar için oy kullanıyor ve en popüler fikirler fon ile ödüllendiriliyor.

Metacade üyeleri oynamak istedikleri oyunlar hayata geçtikçe bağlılıklarını korurken, her sürümle birlikte platforma yeni GameFi hayranları akın edecek. Bununla beraber, geliştiriciler ve Web3 şirketleri, merkezin iş panosu ve Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) programı aracılığıyla Metacade’den çıkan en parlak yeteneklerden faydalanabiliyor.

Bu özellikler, platforma kendi kendine yeten bir ekonomik yapı kazandırmak için çeşitli yollarla üretilen yerel MCADE token ile desteklenmektedir. MCADE token sahipleri, çevrimiçi turnuvalara, ödül çekilişlerine katılmak ve bir dizi ön ödemeli oyun deneyimlemek için token stake ederek katkıda bulunurlar. Bunun yanı sıra, dış finansman, platformda oyun yayınlayan, reklâm veren ve iş ilanlarını paylaşan haricî şirketlerden gelmektedir.

Metacade’in presale başarısının süregelen temposu ve son turdaki mevcut düşük token fiyatı, MCADE’i en az 10 kat getiri sağlamak için mükemmel bir olasılık haline getiriyor. Metacade, 2023’ün en iyi kripto yatırım fırsatı olmak için elinden geleni yapıyor.

>>> Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz <<<

Monero (XMR) – Özel Kripto İşlemlerini Mümkün Kılıyor

Monero, tek amacı olan özel bir para biriminin işlevini gerçekleştirmek üzere en heyecan verici ve tartışmalı kripto projelerinden biri olarak hızla ivme kazanmıştır. Monero, platformun kabiliyetini ve kapasitesini geliştirmek için sürekli çalışan, kendini işine adamış ve tutkulu bir kriptograf ekibini istihdam eden açık kaynaklı bir blok zinciri ağıdır.

Monero ve yerel XMR token’ının yol açtığı tartışmalar piyasaya sürüldüğü 2014 yılından bu yana bu para biriminin başarısına herhangi bir zarar veremedi ve bizlere reklâmın kötüsü olmaz sözünü kanıtladı. IRS (ABD Vergi Dairesi), tüm kullanıcılar için anonimlik sağlayan platformu kullananları ortaya çıkarmak için olağanüstü çaba sarf etti, hatta XMR işlemlerini takip edebilen ve izini sürebilen herkese 625 bin dolar ödül teklif etti. Bu da Monero’nun statükoyu altüst etme konusunda ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

2023 yılında Monero tarafından sağlanan anonim işlem kabiliyetini önlemek için tasarlanmış kripto piyasalarını yöneten bir dizi yeni düzenleme getirilecek. Ancak, bu durum XMR topluluğunun lehine işleyebilir çünkü para biriminin yeni ve sıkı bir şekilde düzenlenmiş pazarda kendine bir yer açabilmesi muhtemeldir. Eğer durum buysa, şu anda 178,24 dolardan işlem gören XMR’nin değerinde 10 kat artış, kripto kaçağından kripto öncüsüne geçiş sürecinde oldukça olası görünüyor.

Polygon (MATIC) – Ethereum’a Ölçeklenebilirlik Getiriyor

Polygon, Ethereum ağında öncü bir layer-2 çözümüdür ve Ethereum ile projelere daha fazla karşılıklı çalışabilirlik sağlarken daha yüksek hızlar ve daha düşük maliyetler sunar. Bu durum, geliştiricilere Ethereum uyumlu zincirlerde kendi blok zinciri doğrulayıcılarını kullanabildikleri için daha fazla esneklik sağlar.

Diğer zincirlerden Ethereum’a Polygon’un Ronin köprüsü ile birleştiğinden, bir işlem grubu bir yan zincirde tamamlandıktan sonra Polygon’un işlem verilerini Ethereum üzerine kaydetmesine olanak tanır. Adidas ve Starbucks gibi büyük şirketler bu özelliği kendi iş modellerine dâhil etmek için denemelere başladı. Bu arada, bir risk sermayesi şirketi olan Sequoia Capital, 2022 yılında Polygon’a 480 milyon dolar yatırım yaptı.

Ethereum, Eylül 2022’de kendi layer-2 çözümlerini piyasaya sürerek Polygon ile arasındaki farkı daraltmış olsa da, Polygon’un ölçeklenebilir çözümleri kurumsal ve girişimci sektörlerde büyük ilgi görmeye devam ediyor ve yerel MATIC tokenı 2023 ve sonrasında mükemmel kazançlar elde etmek için oldukça uygun. Mevcut 1,01 dolarlık fiyatı, yatırımcılara 10 kat kazanç sağlamaya hazır görünüyor.

Chainlink (LINK) – Web3 Veri Erişim Sağlayıcısı

Chainlink, Web3 teknolojisinin güvenlik veya güvenilirlikten ödün vermeden blok zincirleri dışında tutulan bilgilere erişmesine izin verme sorununa çözümler sunar. Örneğin, Aave gibi kötü niyetli bir kişinin müdahalesine uğrayabilecek bir platforma, Bitcoin (BTC) fiyatını kontrol etme izni vermek gibi.

Bu sorun, Web3 topluluğunun karşılaştığı en büyük çıkmazlardan biri haline gelen “oracle problemi” olarak bilinmektedir. Chainlink’in yeni çözümü kendisini kanıtlamış ve Web3 pazarının tamamında birçok ortaklığın kurulmasını sağlamıştır.

Platformun yerel LINK coin’i, bu merkezî olmayan oracle ağının (DON) işleyişinde kritik öneme sahiptir. Platform, node’ları doğru ve güncel veri sağlamaya teşvik etmekte ve kötü niyetli kişilerin ve bilgisayar korsanlarının sistemi kendi çıkarları için kullanmaya çalışmaları halinde LINK’lerini riske atmalarını sağlamaktadır.

Chainlink’in sunduğu yeni gelişmeler arasında, merkezî olmayan ağlar arasındaki bağlantıları artırmayı ve Chainlink’in Web3 pazarındaki payını artırmayı amaçlayan CCIP adlı merkezî olmayan karşılıklı çalışabilirlik projesi de yer alıyor. Projenin başarılı olması halinde, 7,04 dolar olan mevcut LINK değeri hızla artarak piyasadaki en iyi altcoinlerden biri haline gelebilir.

Binance Coin (BNB) – Kripto Para Birimleri Arasında Likidite Sağlıyor

Günlük hacim bazında en büyük kripto borsası olan Binance, kurucusu Changpeng Zhao’nun olağanüstü pazarlama ve liderliğinden faydalanarak platformun kapasitesinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Gerçekten de Binance’in sunduğu hizmetler, bu yenilikçi yaklaşım sayesinde önemli ölçüde çeşitlendi.

Binance Akıllı Zincir (BSC), BNB’yi rakiplerinden ayıran bir özelliktir ve layer-1 çözümü, düşük maliyet ve yüksek işlem hızları için merkeziyetsizlikten ödün vermektedir. Bu kombinasyon, BSC’nin tüm kripto pazarında lider bir ekosistem olarak konumlanmasına yardımcı oldu.

BNB coin tüm Binance portföyüne güç vermektedir. Borsada likidite sağlamanın yanı sıra, coin BSC’deki işlemleri kolaylaştırmak için de kullanılıyor. Her iki platformdaki sürekli gelişim ve popülerlik, BNB’yi piyasa değerine göre en iyi kripto para birimlerinden biri haline getirmeye devam ediyor.

Dünyanın en büyük kripto isimlerinden birini güçlendirmeye devam eden BNB, 2023’te satın alınabilecek en iyi altcoinlerden biridir.

Dogecoin (DOGE) – Büyük İsimlerin Desteklediği Mem Coin

2014 yılında herhangi bir kripto girişiminde rastlanabilecek en şaşırtıcı arka plan hikâyelerinden biriyle piyasaya sürülen Dogecoin, yatırımcıların takip edip satın alabileceği en iyi altcoinlerden biri haline geldi ve Elon Musk’ın attığı bir tweet sayesinde ciddi bir ilgi görerek 2021 yılında 0,73 dolarlık zirve noktasına ulaştı.

Bu mem coin’in değeri o parlak günlerden bu yana yaklaşık %90 oranında gerilemiş olsa da DOGE, Twitter’ın yeni patronunun desteğinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından çok sayıda hayranının bağlılığını elinde tutmaya devam ediyor. Piyasadaki en kapsayıcı ve iyi niyetli kripto projelerinden biri olarak ün kazanan topluluğun iyilik yapma arzusu, bir kripto şakası etiketinden sıyrılmasına ve kendini adamış ve sadık bir kullanıcı tabanı kazanmasına katkıda bulundu.

Yatırımcıların üstesinden gelmesi gereken yüksek token enflasyonu ve nispeten düşük verim gibi çeşitli zorluklar olsa da, erişilebilir yapısı ve şu anda 0,081 dolar olan uygun fiyatı, 10 kat getiri için satın alınabilecek en iyi altcoinlerden birini arayan herkes için cazip bir fırsat sunuyor.

LTO Network (LTO) – Kamusal ve Özel Müşteriler için Hibrit Web3 Çözümü

LTO Network, kamusal ve özel hizmetler alanında hibrit çözümler sunmak için Web3 teknolojisinden faydalanabilen gerçek dünya sorunlarına yönelik bir dizi kurumsal çözüm sunmaktadır. Bugüne kadarki en geniş kullanım alanı, hassas özel verilerle çalışan ancak kamusal hesap verebilirlik gerektiren projelere yardımcı olmak olmuştur.

Bu kombinasyon, LTO Network’ün Birleşmiş Milletler ile arazi parsellerinin sahipliğini haritalamak için çalışmasına ve aynı zamanda sağlık sektörü için çözümler sunmasına ve çözümlerinin güvenilirliğini ve güvenliğini kanıtlayan klinik deney verileriyle GDPR uyumluluğunu sağlamasına yardımcı oldu.

Merkezi Hollanda’da bulunan LTO Network’ün pazar lideri veri uyumluluğu çözümleri, Avrupa Birliği genelinde çözümlerinden faydalanmak için geniş fırsatları kapsayacak şekilde ideal bir konuma sahiptir.

Avrupa’nın en önde gelen veri kullanım örneklerinden bazılarına olan bu erişilebilirlik, yerel LTO token’ının şu anda 0.085 dolar olan mevcut değerinin fırlayarak 0.91 dolar olan yeni bir zitve noktasına ulaşmasını sağlayabilir. Bu da LTO’nun 2023’teki en iyi kripto yatırımlarından biri olarak görülmesi için ikna edici bir argüman oluşturmaktadır.

MCADE:  2023’te potansiyel taşıyabilecek bir altcoin

Burada listelenen projelerin her biri 2023 yılında 10 kat getiri sağlama potansiyeline sahiptir. Ancak Metacade’in geniş kapsamlı, ileri görüşlü ve heyecan verici proje planlaması, onu 10 kat getiri arayan herkes için 2023 yılında satın alınabilecek en iyi altcoin haline getiriyor.

Presale etkinliği sırasında MCADE coinlerini satın almış olan yatırımcılar, Metacade etrafındaki heyecan yükselirken önümüzdeki birkaç heyecan verici yılın tadını çıkarmaya hazır görünüyor. Bu arada, yılın en iyi kripto yatırım fırsatlarından birine dâhil olup hayal kırıklığından kaçınmak isteyenler, presale turlarının hızla tükeneceğini göz önünde bulundurarak bunu vakit kaybetmeden yapmalıdır.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x