Yükleniyor...

İşte Üçüncü Çeyrekte Yatırımcısına %50’den Fazla Kazandıran Altcoin’ler!

Eylül ayının sonuna ve yılın üçüncü çeyreğine yalnızca 5 gün kaldı.

iste ucuncu ceyrekte kazandiran altcoin

Eylül ayının sonuna ve yılın üçüncü çeyreğine yalnızca 5 gün kaldı. CryptoRank, 3. çeyrekte en iyi kripto para birimlerinin performanslarına bir göz attı ve Chainlink (LINK) en iyi performans gösteren varlık olarak ortaya çıktı. Bunu, yakın zamanda ilk on kripto para birimine katılan Polkadot (DOT) takip ediyor. 6. en büyük kripto para birimi, son çeyrekte %58.3 kazanç kaydetti.

Diğerleri, %55,8 ile Binance Coin (BNB), %51,2 ile Ethereum (ETH), %33,4 ile XRP, %21,5 ile Crypto.com Coin, %15,2 ile Bitcoin (BTC) ve %9,20 ile Litecoin (LTC). Bitcoin Cash (BCH) ise %-2.54’lük negatif bir performans kaydetti. Üçüncü çeyreğin Eylül ayı nedeniyle kripto para piyasasına dostça yaklaşmadığı bilinmesine rağmen, bu varlıkların performansı BNB, XRP ve LTC’nin 2. çeyrekten daha iyi performans göstermesi ile beraber oldukça iyi durumdaydı.

dorduncu ceyrek altcoin fiyatlari

Bitcoin Pozitif Bölgede Kalabilir

Cryptorank, piyasa kapitalizasyonuna göre en iyi kripto para birimi olmasına rağmen, Bitcoin’in 3. çeyrekte en az kazanç sağlayan kripto para birimlerinden birisi olduğunu açıkladı. Buna göre BTC yalnızca LTC ve BCH’yi geçti. Bununla beraber Cryptorank, %15’lik kazancın onu pozitif bölge sınırında tutmak için yeterli olduğunu söylüyor.

Ayılar ve boğalar arasındaki uzun savaş, Bitcoin’in fiyat aralığını birkaç hafta boyunca sınırlandırdı. Çeşitli girişimlere rağmen lider kripto para birimi 11 bin doların üzerinde kalamadı. Şu anda, bir kripto analisti, ya güçlü bir şekilde yükselebileceğini ya da çok geçmeden daha düşük seviyelere bir hareket yaşayabileceğini söylüyor.

Dördüncü Çeyrek Kripto Paralar İçin Daha İyi Olacak mı?

3. çeyrekte bu varlıklar önemli ilerleme kaydetti. Bazıları 2. çeyrekte neredeyse %0 kazanç sağlamıştı. Şimdi kripto para yatırımcılarının aklındaki soru, dördüncü çeyreğin kripto para piyasası için daha iyi olup olmayacağıdır. Tıpkı Eylül ayının Bitcoin için kötü bir üne sahip olması gibi, dördüncü çeyrek Bitcoin için genel olarak iyi bir çeyrek oldu.

Ancak önde gelen bir analiste göre, yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma şansı oldukça düşük, Bitcoin’in bu yılın sonunda 20 bin dolara dokunma olasılığı yaklaşık %15. Fakat bunun tam tersini söyleyen analistler de var. Bugün haberini verdiğimiz gibi MoonCarl, BTC’nin 20 bin dolara ulaşmasının kısa bir süre içerisinde gerçekleşeceğini dile getiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner