Yükleniyor...

İşte Usta Analistin Portföyündeki Kripto Para Dağılımı

Altın, gümüş gibi yatırım araçlarına güçlü bir alternatif olarak görülen ancak bu tip yatırım araçlarına kıyasla yüksek volatiliteli olması bakımından sık sık eleştirilen Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine olan ilgi her geçen gün artıyor.

İşte Usta Analistin Portföyündeki Kripto Para Dağılımı

Altın, gümüş gibi yatırım araçlarına güçlü bir alternatif olarak görülen ancak bu tip yatırım araçlarına kıyasla yüksek volatiliteli olması bakımından sık sık eleştirilen Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine olan ilgi her geçen gün artıyor. Bazıları için dijital varlıklardaki yüksek volatilite çekici bir faktör.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Zaman zaman portföyünün detaylarını paylaşan başarılı analist Mati Greenspan kısa süre önce yatırım portföyünün son detaylarını paylaştı. Analistin portföyünde altın, gümüş, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri yer alıyor. Portföydeki en dikkat çekici dijital varlık ise NEO. Greenspan’ın portföyündeki en büyük ikinci kripto paranın NEO olması birçok yatırımcıyı şaşırttı.

Portföy yöneticisi ve analist Mati Greenspan, söz konusu baskınlığın portföyüne ekleme yapmaktan kaynaklandığını, NEO’daki fiyat artışlarının bir sonucu olmadığını belirtti. Kar/zarar oranı ile birlikte başarılı analistin portföyünde ilk 5’i şu yatırım araçları oluşturuyor:

  1. Altın (%55)
  2. Gümüş (%88)
  3. Bitcoin(%53)
  4. Biyojen (%142)
  5. HMMJ (%41)

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x