Yükleniyor...

İsviçre ve Dubai Kripto Dernekleri Buluştu

İsviçre ve Dubai'nin blockchain dernekleri arasındaki iş birliği, işletmeleri birbirine bağlamayı ve sektördeki büyümeyi teşvik etmeyi hedefliyor.

Isvicre ve Dubai Kripto Dernekleri Bulustu

İsviçre ve Dubai’nin blockchain dernekleri arasındaki iş birliği, işletmeleri birbirine bağlamayı ve sektördeki büyümeyi teşvik etmeyi hedefliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İsviçre merkezli Crypto Valley Association, her iki ülkede de blockchain endüstrisinin gelişiminde iş birliği yapmak için Dubai’nin Crypto Oasis’i ile ortaklık kuruyor.

Crypto Valley ve Crypto Oasis Arasında İş Birliği

ibb blockchain

İsviçre merkezli Crypto Valley Association ve Dubai derneği Crypto Oasis, her iki ülkede de blockchain endüstrisinin devam eden gelişiminde işbirliği yapmak için bir araya geliyor.

Crypto Valley Association (CVA), İsviçre ve Orta Doğu’da büyüyen bir blockchain toplulukları grubunu birbirine bağlamak için Dubai’deki muadili ile ortaklığa öncülük edecek.

Crypto Oasis’in kurucu ortağı Faisal Zaidi, CVA liderliğindeki girişimin büyüyen ekosistemindeki 1.100’den fazla BAE merkezli kuruluşa öncülük edecek. Zaidi, Zug’un blockchain tabanlı işletmeleri, ürünleri, hizmetleri benimsemesi hakkında şunları söyledi:

“Bu ittifak, gelişen teknolojinin ön saflarında yer alan İsviçre’yi kripto ve blockchain için yeni merkez olmaya hazır olan Orta Doğu ile bağlayarak parçalanmış bir blockchain dünyasını birbirine bağlayacak”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x