Yükleniyor...

İsviçreli İş Seyahati Şirketi Kuoni Travel, Bitpay ile Anlaştı

Kripto para sektörü yeni ortaklıkla ile birlikte günden güne büyümeye devam ediyor.

İsviçreli İş Seyahati Şirketi Kuoni Travel Bitpay ile Anlaşti

Kripto para sektörü yeni ortaklıkla ile birlikte günden güne büyümeye devam ediyor. Bu büyüme ile birlikte birçok şirket ödeme seçenekleri arasında kripto paraları dahil ediyor. Bu noktada ise aracı şirketlerin önemi daha da artıyor. Son olarak İsviçreli iş seyahati şirketi Kuoni Business Travel, Bitpay ile anlaştı.

İsviçreli İş Seyahati Şirketi Kuoni Travel, Bitpay ile Anlaştı

Kuoni Business Travel, Kripto Ödeme Hizmeti BitPay ile Ortaklık Kurdu

1906 yılında kurulan İsviçreli seyahat şirketi Kuoni Business Travel, kripto ödeme hizmeti BitPay ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Duyurulan bu işbirliği sayesinde, iş seyahati şirketi Kuoni’nin müşterileri artık hizmetler için kripto para birimleri kullanarak ödeme yapabilecek. Şu anda BitPay aracılığıyla ödeme için 7 adet kripto mevcut. Bunlar ise Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Wrapped Bitcoin (WBTC) olarak karşımıza çıkıyor.

Konu hakkında konuşan seyahat şirketinin başkanı Manjunath Ravivarma, kriptoyu bir ödeme aracı olarak benimseyerek Kuoni’nin modern dijital yöntemlerine olan ilgiye cevap verdiğini söyledi.

Diğer taraftan kripto para birimlerinin bir ödeme aracı olarak kabul edildiğine dair haberler artık eskisi kadar etki yaratmıyor. Görünüşe göre her geçen gün daha fazla şirket, bu tür yeniliklerin sunduğu rekabet avantajlarını anlıyor ve buna göre hareket ediyor. Bu da kriptonun gelişimini hızlandırıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner