Yükleniyor...
Cycecoin

İsviçre’nin En Eski Bankalarından Birisi Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Alım Satım Hizmeti Sunacak

1844’te kurulan İsviçre özel bankalarından Bordier & Cie SCmA, şimdi Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerinde alım satım hizmeti sunuyor

bitcoin isvicre banka

1844’te kurulan İsviçre özel bankalarından Bordier & Cie SCmA, şimdi Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerinde alım satım hizmeti sunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bordier, girişim için Sygnum Bank ile ortaklık kurdu, bu da Sygnum’un B2B Bankacılık çözümünün Bordier’in dahili altyapısıyla entegre edildiği anlamına geliyor. Entegrasyon, Bordier’ın müşterilerinin yalnızca yürütme esasına göre kripto para ticareti yapmasına olanak tanır. Bu, Sygnum’un Bordier’in müşterilerine dijital varlıklar hakkında tavsiyede bulunmayacağı, ancak onlara yalnızca kripto para birimlerini alıp satabilecekleri bir platform sağladığı anlamına geliyor.

Bordier’in yönetici ortağı Evrard Bordier, bankanın müşterilerinden kripto para birimlerine yatırım yapmak ve portföylerini çeşitlendirmek için artan talep gördüğünü söyledi.

İsviçre, yakın geçmişte çeşitli devlet ve özel bankaların kripto para sektörüne girdiğine tanık oldu. Bunlar arasında Maerki Baumann & Co., InCore Bank, Basler Kantonalbank, Julius Baer ve diğerleri bulunmaktadır.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cycecoin
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x