Yükleniyor...

Jane Street ve Jump Crypto, Dijital Varlık Ticaretinden Çekiliyor

Dünyanın önde gelen piyasa yapıcı firmaları Jane Street ve Jump Crypto, düzenleyicilerin baskısından dolayı ABD'deki dijital varlık ticaretinde geri adım attı.

depositphotos 132666546 stock photo closed tag inside window

Dünyanın önde gelen piyasa yapıcı firmaları Jane Street ve Jump Crypto, düzenleyicilerin baskısından dolayı ABD’deki dijital varlık ticaretinde geri adım attı.

Son günlerde kripto endüstrisiyle ilgili faaliyetlerını artıran düzenleyiciler, pek çok şirketi sıkıştırmaya devam ediyor. Sam Bankman-Fried tarafından kurulan kripto borsası FTX ve TerraUSD‘in stablecoini de dahil olmak üzere büyük çaplı şirketlerin ve projelerin çöküşü, dijital varlıklarla ilgili incelemeleri giderek artırmıştı. Son olarak Jane Street ve Jump Crypto‘nun ABD tarafındaki dijital varlık ticaretinde geri adım atması, devam eden baskıların sonuçlarından biri oldu.

Düzenleyi Baskısı Jane Street ve Jump Crypto’yu Vurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FTX ve Terra olaylarından sonra düzenleyiciler, ticaret platformları, stablecoin ihraççıları ve brokerler de dahil olmak üzere birçok alan, kripto endüstrisine yönelik odağını artırmıştı. Özellikle de 2019’dan beri TerraUSD projesinin önemli bir destekçisi olan Jump Crypto, düzenleyici kurumlar ile ters düşmüştü.

Konuyla ilgili ortada çok fazla söylem dolaşırken, bu söylemlerden biri daha çok dikkat çekmişti. ABD pazarına geri adım atan Jane Street ve Jump Crypto’nın uluslararası alanda yeni adımlar atacağı söylentileri, pek çok kripto yatırımcısının ilgisini çekti. Güncel olarak haber akışının daha da önemli olduğu bu piyasada Jane Street ve Jump Crypto’dan gelecek haberler ilgiyle takip ediliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x