Yükleniyor...

Japon Belediye Başkanı Ripple Merkezini Ziyaret Etti

Japonya'nın Fukuoka eyaleti belediye başkanı Ripple'ın genel merkezini ziyaret etti.

Japon Belediye Baskani Ripple Merkezini Ziyaret Etti

Japonya’nın Fukuoka eyaleti belediye başkanı Ripple’ın genel merkezini ziyaret etti.

Ripple’ın Kurumsal Strateji ve Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Emi Yoshikawa, Fakuoka Şehri belediye başkanı ve ekibiyle Ripple’ın merkezinde bir toplantı yaptığını bildirdi.

Ripple Merkezine Japon Belediye Başkanından Ziyaret

Yaklaşık 6 yıldır Ripple çalışanı olan Emi Yoshikawa, Twitter üzerinden Fukuoka belediye başkanı Soichiro Takashima ve ekibinin Ripple’in San Francisco’daki merkezini ziyaret ettiğini duyurdu.

Ripple çalışanı Yoshikawa, Belediye Başkanı Soichiro Takashima ve ekibinin Ripple’ın genel merkezini ziyaret ettiğini söyleyen tweetinde şunları yazdı:

“Fukuoka Belediye Başkanı Soichiro Takashima ve ekibini bugün Ripple HQ’da karşıladık! Fukuoka, Japonya’daki Web3 girişimlerinde lider bir şehirdir. Bugün Fukuoka Şehri Belediye Başkanı Takashima ve uluslararası departmandan insanlar Ripple’ın genel merkezini ziyaret etti! Web3 üzerinde aktif olarak çalışan Fukuoka City için büyük umutlarım var. “

Ripple, geçtiğimiz aylarda Emi Yoshikawa’nın niteliklerini ve deneyimlerini vurgulayarak, Aralık 2021’de Yoshikawa’nın, blockchain alanındaki ortak deneyimlerini tartışmak için kadınlardan oluşan bir grupla birlikte Forbes Japan’da yer aldığını belirtmişti. Ripple’nin Yoshikawa’ya olan güveni, Japonya ile yeni iş birliklerinin önünü açabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner