Yükleniyor...

Japon Sanatçı, NFT Koleksiyonu için Hublot ile Yürüyor

Japon sanatçı Takashi Murakami, İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot ile NFT koleksiyonu oluşturmak için ortak hareket edecek.

hublot nft saat

Japon sanatçı Takashi Murakami, İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot ile NFT koleksiyonu oluşturmak için ortak hareket edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kurumsal şirketler ve popüler markalar, NFT sektörüne yavaş yavaş giriş yapmaya başladı. Metaverse ile birlikte hareket eden NFT, markaların yeni adresi oldu. Özellikle Adidas, metaverse arazisi alarak dikkatleri üzerine çekmişti. Diğer taraftan şirketlerin NFT ürünlerine yaklaşımları da sıcaklaşıyor. Japon sanatçı Takashi Murakami, lüks saat üreticisi Hublot ile NFT koleksiyonu oluşturmak için iş birliği yaptı.

Hublot ve Murakami, NFT Koleksiyonu Çıkarıyor

Japon sanatçı Takashi Murakami, İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot ile arasındaki dördüncü sanatsal girişime odaklandı.

Murakami ve Hublot, on üç parçadan oluşan NFT saat koleksiyonunu piyasaya sürecek. Bu koleksiyon, on üç adet fiziksel saate bağlı olacak. Nisan ayında Cenevre’deki Watches and Wonders 2023 fuarında görücüye çıkacak olan fiziksel saatler ile koleksiyon entegre edilecek.

Bu yeni koleksiyon, 1970’lerin Japon video oyunlarından ve televizyon programlarından esinlendi. Ayrıca NFT koleksiyonu, 2021 yılının başında ortaya çıkan, Classic Fusion Takashi Murakami All Black saatine göre şekillendi. Her bir ürün, farklı gökkuşağı tonlarında hazırlandı. Her bir ürün, sanatçının ikonik gülümseme imzasını barındırıyor.

Ayrıca bu NFT’lerin on ikisi, daha önce 324 Murakami ve Hublot NFT‘den birini satın alanlara özel olarak sunulacak. Perşembe günü, özel bir etkinlik aracılığıyla tanıtılan koleksiyonun son ürünü, “Classic Fusion Takashi Murakami Black Ceramic Rainbow” adını taşıyor.

Eğer bir kişi on iki NFT’nin tamamını satın alırsa, özel olarak hazırlanan “Classic Fusion Takashi Murakami Black Ceramic Rainbow” ürününü de almaya hak kazanacak. Aksi durumda bu ürün, hayır kurumlarına bağışlanacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x