İş Adamı John McAfee Bitcoin İçin Shitcoin Dedi • Coinkolik
Yükleniyor...

İş Adamı John McAfee Bitcoin İçin Shitcoin Dedi

İş adamı John McAfee, sosyal medya hesabından Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu.

John McAfee Bitcoin İçin Shitcoin Dedi

İş adamı John McAfee, sosyal medya hesabından Bitcoin hakkında açıklamalarda bulundu. Günümüzde bildiğiniz gibi yetersiz görülen kripto para birimleri için “shitcoin” kavramı sıklıkla kullanılıyor. İddiası olmayan ve piyasa değeri düşük olan birimler için kullanılan bu tabir McAfee’nin sözlerinde de yer aldı.

McAfee, Twitter’da paylaştığı gönderide Bitcoin için “shitcoin” tabiri kullandı. Ünlü iş adamına göre artık günümüzün shitcoin’i Bitcoin oldu. McAfee şunları söyledi:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Hangi Bitcoin maksimalisti diğer tüm madeni paralar için “Shitcoin” terimini getirdiyse bu harikaydı! Ancak hepimiz biliyoruz ki, kriptonun geleceği altcoin’lere ait. Bitcoin eski, hantal, güvenliği olmayan, akıllı sözleşmesi olmayan, DAP’ı olmayan bir birim. Yani gerçek shitcoin.”

John McAfee Altcoin’leri Övüyor

Ünlü iş adamına göre artık kripto para dünyasının geleceği altcoin’lere emanet. Altcoin’ler BTC’ye göre daha gelişmiş ve daha güvenilir bir durumda.

John McAfee 2017 yılında, BTC’nin 2020’de 1 milyon dolar olacağını söylemiş ama yavaş yavaş bu düşüncesinden ve Bitcoin sevgisinden uzaklaşmaya başlamıştır. McAfee, bu tahmini insanların ilgisini çekmek için yaptığını itiraf ederek, altcoin’lerin teknolojik açıdan daha gelişmiş olduğunu dile getirmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x