Yükleniyor...

John McAfee Covid-19 Krizi Sırasında Güvenli Liman Olabilecek Varlıkları Sıraladı

Kripto baronu olarak da tanınan John McAfee, Safex ve Apollo gibi Monero'nun da mali kriz sırasında güvenli liman olarak yatırımcılar açısından mükemmel bir seçim olacağına inanıyor.

John McAfee bitcoin

Kripto baronu olarak da tanınan John McAfee, Safex ve Apollo gibi Monero’nun da mali kriz sırasında güvenli liman olarak yatırımcılar açısından mükemmel bir seçim olacağına inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

McAfee, küresel olarak tüm devlet ekonomilerini derinden etkileyen Covid-19’un fazla abartıldığını ve mevcut karantinalar yüzünden küresel ekonominin zarar gördüğünü belirtti. Özellikle hükümetler tarafından ödenen paraların, Venezuela, Zimbabve gibi yüksek enflasyonlara yol açabileceğini belirtti.

https://twitter.com/officialmcafee/status/1244656080438923264?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1244656080438923264&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fjohn-mcafee-predicts-hyperinflation-names-coins-that-will-act-as-safe-haven-during-covid-19-crisis

Dünya çapında merkez bankaları tarihlerinde görülmemiş adımlar atmaya başladı. Son olarak ABD Federal Rezervi sınırsız genişlemenin önünü açtı.

McAfee, Bitcoin’in ise sektörünün geleceği olamayacağının bir kez daha altını çizdi. McAfee’ye göre Bitcoin, Dünya’nın ilk seri üretim otomobili Ford Model T gibi, ilk ama devamı olmayacağı yönünde görüşlerini belirtti. Ünlü yatırımcı geleceğin favori kripto biriminin Monero olacağına inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x