John McAfee Kripto Para Sektörünü Bırakıyor mu? • Coinkolik
Yükleniyor...

John McAfee Kripto Para Sektörünü Bırakıyor mu?

Kripto girişimcisi ve siber güvenlik uzmanı John McAfee, başkanlık adaylığına odaklanmak için bireysel kripto para birimlerini tanıtmayı bırakacağını söyledi.

John McAfee Kripto Para Sektörünü Bırakıyor muuuu scaled

Kripto girişimcisi ve siber güvenlik uzmanı John McAfee, başkanlık adaylığına odaklanmak için bireysel kripto para birimlerini tanıtmayı bırakacağını söyledi. Bunu söylemesine rağmen McAfee yarışı kazanmayacağını da biliyor. Kripto para kullanıcılarının takip ettiği McAfee, 14 Aralık’ta attığı bir dizi tweet’te, “Artık kripto tanıtımları yapmıyorum” ifadelerini kullandı.

McAfee, kripto para birimlerini tamamen bırakmadığını söyleyerek,  “İnsanlar neden artık Blockchain promosyonları yapmadığımı soruyor. Çok zaman alıyor. Cumhurbaşkanlığı kampanyam Ocak ayında ciddi bir şekilde başlayacak ve ikisini bir arada yürütemem. Hiçbir şekilde kriptoyu terk etmiyorum; sadece belirli projeleri teşvik edeceğim” diye konuştu.  McAfee ayrıca, 2020 ABD Başkanlık Seçimlerinde kazanıp kazanmayacağı sorulduğunda, “Hiç şansım yok” dedi. MacAfee devamında ise şunları söyledi: “Zaten olmak istemiyorum. Kriptoyu sadece ulusal sahnede tanıtmak istiyorum.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

McAfee ayrıca şu ifadeleri de kullandı: “Artık kripto tanıtımları yapmıyorum. Sadece beni güldüren reklamları kabul edeceğim daha fazlasını değil.”

John McAfee Bitcoin Hakkında Konuşmuştu

Geçmişte kripto para projelerini desteklediği konusunda eleştiriler almasına rağmen McAfee Bitcoin (BTC) fiyat tahminleri açısından olumlu açıklamalar yapıyor. McAfee, 2020 sonunda Bitcoin fiyatının 1 milyon dolar olacağını iddia ediyor ve yanlışsa kendi penisini halka açık bir biçimde keseceğini söylüyor.

 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x