John McAfee, Satoshi Nakamoto'nun Kim Olduğunu Bildiğini İddia Etti! • Coinkolik
Yükleniyor...

John McAfee, Satoshi Nakamoto’nun Kim Olduğunu Bildiğini İddia Etti!

Sanal Blockchain Haftası sırasında Cointelegraph ile yapılan özel bir röportajda, ABD başkan adayı John McAfee, % 99 kesinlik ile Satoshi Nakmoto'nun kimliğini bildiğini iddia etti.

john mcafee satoshi nakamoto kim oldugunu biliyorum

Sanal Blockchain Haftası sırasında Cointelegraph ile yapılan özel bir röportajda, ABD başkan adayı John McAfee, % 99 kesinlik ile Satoshi Nakmoto’nun kimliğini bildiğini iddia etti.

Bitcon’in (BTC) ilk tanıtım yazısını oluşturan 15 kişilik bir ekip olduğunu belirten McAfee, Craig Wright’ında içinde olduğu ekipte Satoshi Nakamoto’yu tespit etmenin aslında çok kolay olduğu iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin için bir teknik inceleme yaptırdığını belirten McAfee, ilk olarak yayınlanan tanıtım yazısı incelendiğinde, herkesin bildiği gibi İngiliz İngilizcesi ve Amerikan İngilizcesi’nin farklılıklar gösterdiğini ve kaleme alınan bu yazının kesinlikle İngiliz İngilizcesi olduğunu belirtti.

McAfee, Satoshi’nin Kimliğini Açıklama Planını Destekliyor

Araştırmasını derinleştiren McAfee, %99 kesinlik ile bir isme ulaştığını ve o isimle telefonda konuştuğunu açıkladı.

“Onunla telefonda konuştum, aslında kim olduğunu açıklayacaktım ve tüm bu zaman kaybı saçmalıklara bir son vererek, dinleyin bu adamdı diyecektim.”

“Bana ne söylediğini biliyor musun? Çok akıllı,’Tamam, ya yanılıyorsan?’ Dedi, eğer haklıysan Satoshi elli güvenlik görevlisi tutmalı ve hayatını değiştirmeli, yoksa ölecek. ‘Neden? Vergi ödemesini talep eden hükümetler de dahil olmak üzere herkes onun bir parçasını isteyecek. ”
“Tamam, eğer haklıysan, o kişi bir şeyler yapabilir. Peki ya yanılıyorsanız? Sonunda masum bir adamın hayatını sonsuza dek yok edeceksiniz ve muhtemelen ölümüne neden olacaksınız ”dedi.

Bu konuşmanın üzerine, telefondaki kişiye, asla adını açıklamayacağını dair söz verdiğini belirten McAfee, biraz uğraş ile aslında herkesin bu bilmeceği kolaylıkla çözebileceğini belirtti.