Yükleniyor...

John McAfee, Üç Kripto Para Birimine İşaret Etti

Bitcoin'in (BTC) 2020'de 1 milyon dolara ulaşabileceğini tahmin eden iş adamı McAfee, şimdi her şeyi başlatan lider kripto para birimini “değersiz” olarak görüyor.

mcafee bitcoine değersiz dedi

Bitcoin’in (BTC) 2020’de 1 milyon dolara ulaşabileceğini tahmin eden iş adamı McAfee, şimdi her şeyi başlatan lider kripto para birimini “değersiz” olarak görüyor.

1 milyondan fazla Twitter takipçisine sahip tartışmalı isim John McAfee, Bitcoin’in popülaritesinin sürmeyeceğini düşünüyor. McAfee, kendisine “İnsanlar seni BTC nedeniyle takip ediyor” şeklinde yöneltilen bir tweet’e “Hiçbir fikrim yok. Ama Bitcoin işe yaramaz, değersiz” ifadeleriyle cevap verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

McAfee’nin U dönüşü

McAfee, Bitcoin fiyatının 31 Aralık 2020’ye kadar 1 milyon dolara yükseleceğini, aksi takdirde ulusal televizyonlarda kendi genital organını yiyeceğini söylemişti. Ama McAfee bu iddiasını geri çekti. McAfee, Aralık 2019’da tahminine hala uyduğunu teyit etmiş fakat daha sonra Bitcoin’e sırtını dönerek bu ifadelerinin sadece bir IQ testi olduğunu açıkça belirterek çarpıcı bir U dönüşü yapmıştı.

Yeni Favori Kripto Para Birimleri

Son zamanlarda, McAfee, koronavirüs pandemisini küçümsemekle ve ‘Çin virüsü’nün siyah insanları etkileyemeyeceğini iddia etmekle meşguldü (son tweet yanlış bilgilendirmeyi teşvik etmesi nedeniyle Twitter tarafından silindi.) McAfee şu an ise insanlara Monero, Ethereum ve hatta DAI stablecoin’den bahsediyor. McAfee, kripto para yatırımcılarına; kendisi Bitcoin’i terk ettikten sonra bu para birimlerini anlatmakla uğraşıyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x