Yükleniyor...

John McAfee’den Elon Musk ve Dogecoin (DOGE) Açıklaması

Dogecoin (DOGE) bir dolara mı gidiyor tartışmaları devam ederken, John McAfee, Dogecoin’i Elon Musk’tan önce savunduğunu iddia ediyor

dogecoin

Dogecoin (DOGE) bir dolara mı gidiyor tartışmaları devam ederken, John McAfee, Dogecoin’i Elon Musk’tan önce savunduğunu iddia ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dogecoin, ünlü isimlerin ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Mark Cuban’ın Dallas Mavericks’i, DOGE ile ödeme alacaklarını duyurmuş ve kripto para sektörü içerisinde gündem olmayı başarmıştı.

McAfee, Elon Musk’tan Önce Dogecoin Önerdi

Tesla CEO’su Elon Musk ve Dogecoin arasındaki “aşk hikayesi” artık tüm kripto para sektörünün yakından bildiği bir gerçek. Elon Musk Dogecoin’e olan desteğini her geçen gün arttırmayı sürdürüyor. Kripto topluluğundaki bazı kişiler, Musk’ın bu desteğinin bir “trolleme” olduğunu ifade ediyorlar.

Elon Musk’ın Dogecoin’e verdiği destek, daha çok ünlü ismin de Dogecoin’e olumlu bakmaya başlamasını sağladı. Bu isimler arasında Snopp Dogg ve Gene Simmons gibi isimler yer alıyordu. John McAafe yaptığı açıklamada, Dogecoin’i Musk’tan çok daha önce savunduğunu kaydetti.

McAfee yaptığı açıklamada, 2017 yılında değerli olduğuna inandığı bazı kripto paraları seçtiğini ve bunlar içerisinde Dogecoin’in de yer aldığını açıkladı. Şimdilerde ise Elon Musk tarafından popüler hale getirildiğini kaydetti. McAfee, Dogecoin’in değerli olduğunu ve söylenenlerin aksine değersiz bir kripto olmadığını yineledi.

Hatırlanacağı gibi McAfee, “pump and dump” yani varlığın değerini bilinçli olarak manipüle edip, ardından kar elde ettiği iddiası ile federal yetkililer tarafından suçlanmıştı. Ancak McAfee atmış olduğu tweet içerisinde, böyle bir şey yapmadığını ve Dogecoin’in de bunu kanıtladığını öne sürdü.

Mark Cuban, Dogecoin Hakkında Konuştu

Mark Cuban da Dogecoin hakkın söz alanlar arasındaydı. Cuban, Dallas Mavericks’in Dogecoin kabul etmesiyle beraber, 20 binden fazla Dogecoin aldıklarını ve böylelikle kendilerinin en büyük Dogecoin trader’ı olduğunu belirtti. Cuban Dogecoin’in kesinlikle bir dolara ulaşacağına inandığının da altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x