Yükleniyor...

Josh Lin: Tüm Paranızı XRP’ye Yatırmayın

Ünlü Ripple Labs çalışanı Josh Lin, bu kez farklı bir tavsiyede bulundu ve yatırımcıların tüm parasını XRP’ye yatırmamalarını söyledi

1 XVe 9FNuSBi6dNeuSCb2AQ

Ünlü Ripple Labs çalışanı Josh Lin, bu kez farklı bir tavsiyede bulundu ve yatırımcıların tüm parasını XRP’ye yatırmamalarını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Josh Lin, kripto para birimlerine yatırım yapanların en çok güvendikleri 5 para birimine yatırım yapmasını söyledi. Yatırımcıların, yaklaşık 5 kripto para birimine “eşit miktarda sermaye koymalarını” ve bundan sonra beklemelerini dile getirdi. Lin;  “Yani, yatırım yapmak için 10 bin dolarınız varsa, 2 biner doları 5 kripto para birimine yatırın. Bu yolla hem çeşitlik oluşturur hem de tek bir birimin yükselmesini beklemek zorunda kalmazsınız” dedi.

Josh Lin Yüksek Getiriye İnanmıyor

Josh, yatırımcıların 5 kripto para birimi seçmelerini söyledi. Böylece bunlardan her biri yüzde 20 başarı oranına sahip olacak. Bu arada, Josh’un önümüzdeki 5-10 yıl içinde XRP’nin yüksek bir getiri sağlayacağına inanmadığı biliniyor. Ripple yetkilisi yatırımcılara kripto yatırımlarını tek bir birime yapmamaları gerektiğini ve portföyün genişletilmesi gerektiğini söylüyor. Lin, “XRP’nin yükseleceğine inanıyorum ama zaman alacak. 5-10 yıllık bir zaman dilimi düşünün” dedi. Ripple’ın XRP’si uluslararası geniş kabul edilebilirliğe sahip. MoneyGram’ın XRP ekosistemine entegrasyonu, firmaya olan güveni artırdı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x